vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

15.6" Interactive Pen Display

Kalkulačka splátek CETELEM
25447 Kč s DPH

21031 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DTK-1651
Výrobce: Umax
Váha: 0,2
Záruka: 24 měsíců
15.6" Interactive Pen Display
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DTK-1651 spojuje 15.,6” LCD displej ve Full HD rozlišení s nejnovejším zpusobem šifrování. Je to prémiový produkt pro eSignature a umožnuje zobrazovat a podepisovat celé dokumenty a jejich zobrazení bud na výšku nebo na šírku, presne podle vaší potreby.

DTK-1651 funkce a výhody
15,6’’ displej s Full HD rozlišením
Lze nastavit na šírku nebo na výšku, lze jej používat naplocho na stole nebo se zabudovaným stojanem v úhlu 15°
Kabel 3-v-1: napájení, HDMI a USB
Bezpecné transakce díky nejnovejšímu šifrování
Tenký , elegantní design: zabere nepatrné místo na stole
Magnetický držák pera pro jeho pohodlné odložení a snadnou dostupnost
Doplnkové príslušenství dostupné samostatne


Náš DTK-1651 nabízí výjimecný design, který kombinuje moderní, tenký vzhled s veškerou nezbytnou funkcionalitou potrebnou pro pohodlné, bezpecné podepisování dokumentu. Je to produkt nejvyšší trídy urcený pro všechny situace, kdy je nutné zobrazit celý dokument za úcelem jeho podepsání. A tak je vhodný pro ruzné oblasti: bankovnictví, financní nebo pojištovací služby, vzdelávání a zdravotnictví, telekomunikace nebo prodejní místa. Inovativní magnetický držák pera umožnuje jeho jednoduché odložení a skladování, a pero je vždy na po ruce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 15.6" Interactive Pen Display
Diskuze k produktu: wacom-156-interactive-pen-display není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.