vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bamboo Folio large

Kalkulačka splátek CETELEM
5324 Kč s DPH

4400 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CDS-810G
Výrobce: Wacom
Váha: 3
Záruka: 24 měsíců
Bamboo Folio large
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Pište přirozeně perem na jakýkoliv papír, potom své poznámky a nápady uložte a sdílejte je v cloudu.
Bamboo Folio je chytrá podložka, která vám umožní psát perem na jakýkoliv papír a pouhým stisknutím tlačítka převést rukou psané poznámky do živých digitálních souborů. Pomocí Wacom Inkspace můžete organizovat, upravovat a sdílet své poznámky a skici na vašem chytrém telefonu nebo tabletu s iOS nebo Android Bluetooth podporou. Nemějte obavy, pokud nejste v dosahu svého mobilního zařízení - můžete uložit až 100 stránek přímo do vašeho Bamboo Folio a synchronizovat později.
Se svými poznámkami a nápady můžete s využitím aplikace Wacom Inkspace udělat ještě více:
• vylepšete poznámky a skici přidáním nebo vymazáním některých tahů • přeorganizujte nebo upravte jednotlivé poznámky pomocí sektorového nástroje • rozdělte nebo spojte stránky s vašimi poznámkami • exportujte poznámky ve formátech jako JPG, PNG, PDF nebo WILL • synchronizujte poznámky v cloudových službách: Inkspace, Dropbox, Evernote a OneNote • vytvářejte poznámky a skici v live režimu a spolupracujte a sdílejte je s kolegy nebo kamarády • exportujte do aplikace Bamboo Paper s editovatelným digitálním inkoustem (WILL), kde můžete přidat barvy, zvýrazňovat nebo archivovat v poznámkovém bloku
Inkspace Basic / Plus
Získejte základní funkce v rámci bezplatné služby Inkspace Basic*: Bamboo Folio přichází s nabídkou bezplatné služby Inkspace Basic, která nabízí 5 GB úložného prostoru (více než 6000 stránek s vašimi poznámkami) a možnost synchronizovat obsah skrze chytrá zařízení a mít k němu přístup přes webový portál Inkspace. Takto budou vaše poznámky neustále synchronizované a dostupné ze všech zařízení: chytrého telefonu, tabletu a počítače.
Odemkněte další funkce bezplatným tříměsíčním předplatným služby Inkspace Plus*: Bamboo Folio také obsahuje tříměsíční bezplatné předplatné služby Inkspace Plus, která odemyká nejlepší funkce, pro co nejlepší využití vašeho nového Bamboo Folio:
• převeďte rukou psaný text do tištěné podoby pro lepší sdílení a organizaci poznámek • vylepšené možnosti vyhledávání, rozpoznání rukou psaného písma, takže jakoukoliv poznámku najdete velmi snadno a rychle • exportujte do škálovatelného vektorového formátu (SVG) a pokračujte ve své kreativní práci • zvětšený úložný prostor až 50 GB (více než 60.000 stránek s vašimi poznámkami)
* Přístup k funkcím Inkspace Basic a Inkspace Plus vyžaduje vytvoření Wacom ID.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bamboo Folio large
Diskuze k produktu: wacom-bamboo-folio-large není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.