vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Bamboo Slate small

Kalkulačka splátek CETELEM
3028 Kč s DPH

2502 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CDS-610S
Výrobce: Wacom
Váha: 3
Záruka: 24 měsíců
Wacom Bamboo Slate small
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bamboo Slate je chytrá podložka, která vám umožní psát perem na jakýkoliv papír a pouhým stisknutím tlačítka převést rukou psané poznámky do živých digitálních souborů. Pomocí Wacom Inkspace můžete organizovat, upravovat a sdílet své poznámky a skici na vašem chytrém telefonu nebo tabletu s iOS nebo Android Bluetooth podporou. Nemějte obavy, pokud nejste v dosahu svého mobilního zařízení - můžete uložit až 100 stránek přímo do vašeho Bamboo Slate a synchronizovat později.
Se svými poznámkami a nápady můžete s využitím aplikace Wacom Inkspace udělat ještě více:
• vylepšete poznámky a skici přidáním nebo vymazáním některých tahů • přeorganizujte nebo upravte jednotlivé poznámky pomocí sektorového nástroje • rozdělte nebo spojte stránky s vašimi poznámkami • exportujte poznámky ve formátech jako JPG, PNG, PDF nebo WILL • synchronizujte poznámky v cloudových službách: Inkspace, Dropbox, Evernote a OneNote • vytvářejte poznámky a skici v live režimu a spolupracujte a sdílejte je s kolegy nebo kamarády • exportujte do aplikace Bamboo Paper s editovatelným digitálním inkoustem (WILL), kde můžete přidat barvy, zvýrazňovat nebo archivovat v poznámkovém bloku
Inkspace Basic / Plus Získejte základní funkce v rámci bezplatné služby Inkspace Basic*: Bamboo Slate přichází s nabídkou bezplatné služby Inkspace Basic, která nabízí 5 GB úložného prostoru (více než 6000 stránek s vašimi poznámkami) a možnost synchronizovat obsah skrze chytrá zařízení a mít k němu přístup přes webový portál Inkspace. Takto budou vaše poznámky neustále synchronizované a dostupné ze všech zařízení: chytrého telefonu, tabletu a počítače.
Odemkněte další funkce bezplatným tříměsíčním předplatným služby Inkspace Plus *: Bamboo Slate také obsahuje tříměsíční bezplatné předplatné služby Inkspace Plus, která odemyká nejlepší funkce, pro co nejlepší využití vašeho nového Bamboo Slate: • převeďte rukou psaný text do tištěné podoby pro lepší sdílení a organizaci poznámek • vylepšené možnosti vyhledávání, rozpoznání rukou psaného písma, takže jakoukoliv poznámku najdete velmi snadno a rychle • exportujte do škálovatelného vektorového formátu (SVG) a pokračujte ve své kreativní práci • zvětšený úložný prostor až 50 GB (více než 60.000 stránek s vašimi poznámkami)
Po vypršení tříměsíčního bezplatného období používání služby Inkspace Plus, budou moci majitelé Bamboo Slate získat přístup ke službě a balíčku vylepšených funkcí s 50% slevou ($2,99/měsíc). * Přístup ke službám Inkspace Basic a Inkspace Plus vyžaduje vytvoření Wacom ID.
Přesný výkon pera Zažijte na vlastní ruce pohodlí, které poskytuje ergonomické pero s trojstranným tělem a měkkým povrchem. Pero je navrženo tak, aby přesně zachytilo každý tah, má vylepšenou citlivost na rozpoznání přítlaku a díky otočnému mechanismu můžete kuličkový hrot pera zatáhnout dovnitř, abyste jej chránili, když pero nepoužíváte.
Dvě velikosti, kvalitní design Formát : Velký (A4 / letter) a Malý (A5 / half letter) Barva : středně šedá s oranžovými prvky Materiály : přední část - vysoce kvalitní PU (poly-uretan), zadní část - odolná nylonová tkanina Papír : navržený pro jakýkoliv poznámkový blok do tloušťky 8 mm (přibližně 80 stránek)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Bamboo Slate small
Diskuze k produktu: wacom-bamboo-slate-small není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.