vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Bamboo Stylus duo4 black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
552 Kč s DPH

456 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přísluš. a přijímače k PDA, mobilům, GPS
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CS-191
Výrobce: Wacom
Záruka: 24 měsíců
Wacom Bamboo Stylus duo4 black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bamboo Duo - dva v jednom pro dotykové obrazovky a papír.
Bamboo Duo je základní stylus dva v jednom, dokonalý pro uživatele, kterí chtejí psát a kreslit na dotykových zarízeních a zároven na papíre. Je vybavený hrotem z uhlíkových vláken na jedné strane a prvotrídním cerným kulickovým perem pro plynulé psaní ve vašem oblíbeném poznámkovém bloku na druhé strane.

Ergonomický, dokonale vyvážený
Bamboo Duo má ergonomický, perfektne vyvážený trojhranný design, takže pero dokonale sedí v ruce, jak pri používání stylusu tak pri používání pera. Vyberte si ze ctyr stylových barev; soucasný design prichází s cernou, bílou, modrou a ružovou.

Hladký, trvanlivý a zabezpecený
Jak hladký hrot z uhlíkových vláken, tak cerné kulickové pero jsou vymenitelné, tím se prodlužuje životnost stylusu. Bamboo Duo je kompatibilní s predchozí generací hrotu, pero s inkoustovou náplní je standardem D1. Je navržený s myšlenkou na každodenní používání, magnetická klipsna je bezpecná a mužete její pomocí pripevnit stylus k obalu vašeho tabletu.

Ukládejte, tvarujte a sdílejte své nápady
Bamboo Duo je kompatibilní s iOS, Android a Windows dotykovými zarízeními. Stáhnete si aplikaci Bamboo Paper, ve které mužete jednoduše delat poznámky a skicovat. Služba Inkspace vám umožní jednoduše ukládat, upravovat a sdílet vaše nápady. A na Wacom Marketplace najdete mnoho dalších nástroju k prozkoumání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Bamboo Stylus duo4 black
Diskuze k produktu: wacom-bamboo-stylus-duo4-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.