vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Bamboo Omni black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
996 Kč s DPH

823 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přísluš. a přijímače k PDA, mobilům, GPS
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CS-700K
Výrobce: Wacom
Záruka: 24 měsíců
Wacom Bamboo Omni black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bamboo Omni - Poznámky jednoduše a okamžite
Bamboo Omni je stylus s jemným hrotem, navržený pro rychlé poznámky na dotykových zarízeních s iOS nebo Androidem. Anotujte PDF dokumenty, skicujte nebo pište pohodlne a okamžite. U Bamboo Omni není nutné žádné párování - jen pootocte hrot a zacnete.

Pohodlné zachycení myšlenek
Bamboo Omni je pohodlný a dobre vyvážený, díky svému trojhrannému designu, takže velmi dobre sedí v ruce. Obe barevné verze, cerná i bílá, nabízejí prvotrídní povrch mekký na dotyk a vyrobený z velmi kvalitních materiálu. Optimalizovaná klipsna zase udrží Bamboo Omni v bezpecí kapsy, kabelky nebo na obalu vašeho tabletu.

Otocte pro nabíjení a ochranu
Pokud chcete ochránit hrot, anebo stylus vypnout nebo zapnout, jendoduše otocte Bamboo Omni. Hrot tenký 1,9 mm je odolný, ale zároven nezanechá žádné stopy na displeji vašeho prístroje. Baterie se nabíjí pres USB a malá indikacní dioda ukazuje, zda je stylus zapnutý.

Uchovávejte, tvarujte a sdílejte své nápady Stáhnete si aplikaci Bamboo Paper, budete tak moci delat poznámky, zachytíte všechny nápady a mužete skicovat. Služba Inkspace vám nabízí jednoduché ukládání, úpravu a sdílení nápadu. A na Wacom tržišti (Wacom Marketplace) je mnoho dalších nástroju k prozkoumání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Bamboo Omni black
Diskuze k produktu: wacom-bamboo-stylus-omni-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.