vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Cintiq 13 HD interactive pen display

Kalkulačka splátek CETELEM
23613 Kč s DPH

19515 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DTK-1300
Výrobce: Wacom
Váha: 3
Záruka: 36 měsíců
Wacom Cintiq 13 HD interactive pen display
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Okuste sílu vysokého výkonu Cintiq 13HD - je to interaktivní pen displej, který umožnuje tvorit prímo na 13,3" HD displeji.

I když je malý, Cintiq 13HD nabízí prakticky všechny výhody zbývajících modelu Cintiq, jako napríklad ctyri tlacítka ExpressKeys pro úsporu casu, která jsou plne konfigurovatelná, Rocker Ring, a Home Button pro rychlý prístup ke klávesovým zkratkám - všechny tyto funkce jsou snadno dostupné jak pro praváky, tak i leváky.

LED displej s vysokým HD rozlišením 1.920 x 1.080 poskytuje široký úhel pohledu 178°, zobrazuje 16,7 milionu barev a zarucuje, že vaše práce vypadá skvele v libovolné pracovní pozici, kterou si zvolíte. A opravdu si mužete vybrat: odpojitelný stojan lze nastavit ve trech pracovních úhlech, dokonce mužete Cintiq 13HD umístit naplocho na pracovním stole, nebo si jej vzít na klín a držet jej jako bežný skicák.

A Cintiq 13HD nabízí dokonce více: výjkonné nové pero Wacom Pro Pen. Umožnuje presné ovládání a poskytuje skvelý pocit z práce, což je dáno 2.048 úrovnemi prítlaku, rozpoznání náklonu pera a vetším pohodlím díky ergonomickému designu. Nový Pro Pen prichází v kompaktním presnosném pouzdre, které poskytuje úkryt pro náhradní hroty a barevné kroužky, které vám pomohou personalizovat a snadneji identifikovat Vaše pero.

Zážitek výjimecnosti Cintiq 13HD zacíná práve tady - s novou, jednoduchou instalací. Náš nový pohodlný kabel 3-v-1 snižuje neporádek na stole a je hrackou jej nainstalovat na pocítacích Mac nebo PC.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Cintiq 13 HD interactive pen display
Diskuze k produktu: wacom-cintiq-13-hd-interactive-pen-display není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.