vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Pro Pen (Intuos Pro, Cintiq 13HD, Wacom Companion)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2086 Kč s DPH

1724 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KP-503E
Výrobce: Wacom
Váha: 3
Záruka: 24 měsíců
Wacom Pro Pen (Intuos Pro, Cintiq 13HD, Wacom Companion)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu: S 2.048 úrovněmi přítlaku, rozpoznáním náklonu pera a pohodlnějším, ergonomičtějším designem je nové pero Pro Pen ideálním nástrojem pro níže uvedené tablety Wacom. Je dodáváno v elegantním pouzdře, které obsahuje náhradní hroty a barevné kroužky pro personalizaci pera.
Funkce nastavitelné boční dvojtlačítko guma náklon pera Tool ID (ID je unikátní pro každé pero, takže každé pero může být nastaveno jinak) bez drátu/bez baterie Wacom pen technologie
Systémové požadavky Kompatibilní pouze s Intuos4, Intuos5, Cintiq 13HD, Cintiq 21UX (jen DTK-2100), Cintiq 22HD, Cintiq 22HD touch, Cintiq 24HD a Cintiq 24HD touch! Vyžaduje Windows XP, Vista, 7, 8 a vyšší nebo Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8 a vyšší!
Obsah balení pero: Pro Pen hroty: 9 standardních hrotů pouzdro pera: ano
Technická data
úrovně přítlaku: 2.048 )hrot pera i guma) typ: tlakově citlivé, bezdrátové a bez baterie tlačítka: hrot pera, dvě boční tlačítka, guma náklon pera: ±60 stupňů úchop pera: bezlatexová silikonová guma technologie: patentovaná metoda elektomagnetické rezonance
Stránky o produktu: http://www.wacom.com


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Pro Pen (Intuos Pro, Cintiq 13HD, Wacom Companion)
Diskuze k produktu: wacom-pro-pen-pero-k-tabletu-intuos4-intuos5-intuos-pro-a-cintiq není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.