vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wall Master II Del. v132 x š234cm- mat,roleta,16:9

Kalkulačka splátek CETELEM
6056 Kč s DPH

5005 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CTSII-P106-SC
Výrobce: DA-LITE
Záruka: 24 měsíců
Wall Master II Del. v132 x š234cm- mat,roleta,16:9
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
+ černý Drop 40cm


Model předního světově známého výrobce prezentačních produktů: DA-LITE.- ideální elektrické plátno je opatřeno patentovaným motorem pro nehlučný provoz. Vkusný, bílý, texturovaný tubus je možno opatřit různými povrchovými úpravami. Všechna Da-Lite elektrická plátna jsou standardně dodávána s černými okraji a přednastavenými limity automatického zastavování a vyjíždění plátna v požadované úrovni. Matte White - nejvšestrannější povrch - č.1 v aplikacích, kde je možné použít zatemnění. Barevné podání obrazu je velmi kvalitní i dokonce ve velmi širokém pozorovacím úhlu. Čistitelné, ohnivzdorné, voděodolné, pozorovací úhel 50°, zisk "1,1".


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wall Master II Del. v132 x š234cm- mat,roleta,16:9
Diskuze k produktu: wall-master-deluxe-v132-x-s234cm-matroleta169 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.