vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WD GOLD RAID WD101KRYZ 10TB SATA/ 6Gb/s 256MB cache 249MB/s

Kalkulačka splátek CETELEM
17634 Kč s DPH

14574 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: WD101KRYZ
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Váha: 0,7
Záruka: 5 měsíců
WD GOLD RAID WD101KRYZ 10TB SATA/ 6Gb/s 256MB cache 249MB/s
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
WD Gold™ Pevné disky pro datová centra Škálovatelnost se Zlatým.
Pevné disky WD Gold™ mají až desetkrát vyšší kapacitu zatížení než disky pro stolní počítače a využívají pokročilou technologii, která poskytuje v odvětví jedinečnou spolehlivost, kapacitu, spotřebu energie a výkon. Pevné disky WD Gold™ jsou navržené pro spousty aplikací pro datová centra a jsou perfektní pro servery s vysokou dostupností a pole úložišť vyžadující nejrobustnější úložná zařízení s nepřetržitou prémiovou zákaznickou podporou
Výhody produktu Kompletní řada kapacit Nearline Pevné disky WD Gold™ nabízejí kapacity vyžadované v těch nejnáročnějších prostředích datových center, od serverů na vstupní úrovni až ke špičkovým systémům podnikových úložišť.
Vysoká pracovní zátěž Pevné disky WD Gold™ jsou navrženy tak, aby zvládly pracovní zatížení až 550 TB ročně (což je jedna z nejvyšších schopností pracovní zátěže ze všech 3,5palcových pevných disků), a poskytuje tudíž výkon i spolehlivost v každém prostředí datového centra.
Vysoká úroveň spolehlivosti Pevné disky WD Gold™ s až 2,5 miliony hodin MTBF poskytují jednu z nejvyšších úrovní odolnosti a spolehlivosti pro nepřetržitý provoz v těch nejnáročnějších prostředích úložišť.
Ochrana proti vibracím Zdokonalená technologie RAFF™ obsahuje sofistikovanou elektroniku, která monitoruje disk a odstraňuje lineární i rotační vibrace v reálném čase. Výsledkem je významné zlepšení výkonu v prostředích s vysokými vibracemi v porovnání s našimi pevnými disky pro stolní počítače.
Časově omezené RAID-specifické obnovování chyb (TLER) Redukuje výpadky disku způsobené rozšířenými procesy zotavení po chybě pevných disků, které jsou běžné u disků stolních počítačů.
Dynamická technologie fly height Technologie „fly height“ každé čtecí a zapisovací hlavy je seřizována v reálném čase pro optimální spolehlivost.
Technologie duálního poháněcího systému Systém pro nastavení hlavy se dvěma vystavovacími mechanikami, který vylepšuje poziční přesnost záznamových stop dat. Primární vystavovací mechanika poskytuje přibližné přemístění za použití běžných elektromagnetických principů vystavovací mechaniky. Sekundární vystavovací mechanika využívá piezoelektrický pohyb k doladění nastavení hlavy na vyšší stupeň přesnosti.
Testování kompatibility Pevné disky WD Gold™ jsou podrobeny rozsáhlému testování na různých oblíbených systémech úložišť OEM, SATA řadičích a hostitelských adaptérech, aby se zajistila jednoduchá integrace řešení plug and play.
Nadstandardní podpora Součástí každého pevného disku WD Gold™ je vyhrazená nepřetržitá

Využití Podnikové servery, prostředí datových center, podnikové systémy úložišť, ukládání a získávání dat, podnikový systém NAS a špičkové dohledové systémy
Výhoda produktů WD Společnost WD podrobuje své produkty pro datová centra před uvedením na trh rozsáhlému testování funkční integrity (FIT). Tímto testováním je zajištěno, že naše produkty dosahují trvale vysokých standardů kvality a spolehlivosti značky WD. Po testování funkční integrity (FIT) následuje testování ze strany společnosti Enterprise System Group (ESG), které ověřuje interoperabilitu s adaptéry HBA, operačními systémy a ovladači s cílem zajistit ještě větší úroveň kvality, spolehlivosti a bezproblémového provozu. Společnost WD také nabízí podrobnou znalostní databázi, která obsahuje praktické články a softwarové nástroje. Naše linky zákaznické podpory mají dlouhou provozní dobu, abychom vám zajistili pomoc, když ji právě potřebujete. Naše bezplatné linky zákaznické podpory jsou zde pro vás. Podrobnosti můžete získat také pomocí stránek technické podpory společnosti WD.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WD GOLD RAID WD101KRYZ 10TB SATA/ 6Gb/s 256MB cache 249MB/s
Diskuze k produktu: wd-gold-raid-wd101kryz-10tb-sata-6gb-s-256mb-cache-249mb-s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.