vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WD My Passport ULTRA METAL 4TB Ext. 2.5" USB3.0, Silver

Kalkulačka splátek CETELEM
5237 Kč s DPH

4328 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: WDBEZW0040BSL-EESN
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Váha: 0,24
Záruka: 36 měsíců
WD My Passport ULTRA METAL 4TB Ext. 2.5" USB3.0, Silver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
WD My Passport ULTRA METAL 4TB Ext. 2.5" USB3.0, Silver
Kompatibilita Systém souborů NTFS zajišťuje kompatibilitu s operačními systémy Windows 8 nebo novějšími, Windows 7 nebo Windows Vista. Vyžaduje změnu formátování pro systémy Mac OS X
Obsah balení
přenosný pevný disk, Kabel USB Software WD SmartWare™ Pro Stručný průvodce instalací
Zálohujte stylově Disk My Passport Ultra Metal Edition přináší do světa přenosných úložišť krásu a výkon. Software pro zálohování WD SmartWare Pro nabízí snadný způsob zálohování a ochrany důležitých souborů. Díky široké škále možností zálohování (souborů/složek, kategorií, plánované zálohování a dokonce zálohování v cloudu) je vhodný pro libovolné pracovní vytížení.
Zvolte plánované zálohování, chcete-li zálohovat soubory podle plánu, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete také zvolit zálohování souborů nebo složek. Pomocí účtu služby Dropbox můžete zálohovat soubory do cloudu.
Uchovejte svá data v soukromí Ochrana heslem a 256bitové hardwarové šifrování umožňují zajistit bezpečnost každé fotografie, videa, hudby a důležitého souboru, které uložíte.
Velká kapacita v malém provedení Díky kapacitě až 4TB můžete uložit velké množství důležitých dokumentů, digitálních vzpomínek a zábavy – vše na jednom snadno přístupném místě.
Jednoduché nastavení Stačí připojit a vše je připraveno. Disk je předem naformátován pro váš počítač, takže můžete ihned začít ukládat své dokumenty, fotografie, videa a hudbu.
Vše pod kontrolou Software WD Drive Utilities zajišťuje konfiguraci, správu a diagnostiku disku. Zde můžete spouštět diagnostiku disku, vymazat jej nebo formátovat, registrovat disk a provádět další akce.
Vysokorychlostní rozhraní USB 3.0 Soubory můžete rychle přenášet prostřednictvím rozhraní USB 3.0, které zároveň zajišťuje napájení z portu USB počítače. Samostatný zdroj napájení není zapotřebí.
Spolehlivost produktů WD Ve společnosti WD víme, že vaše data jsou důležitá, a proto vyrábíme disky tak, aby splňovaly náročné požadavky na životnost, odolnost proti nárazu a dlouhodobou spolehlivost. Pro váš větší klid se za jejich spolehlivost zaručujeme tříletou omezenou zárukou.
Vaše data nejsou jen obyčejná data, jsou to rodinné fotografie, finanční dokumenty, hudba – váš život. Víte, že byste je měli zálohovat, avšak mnoho z vás nezálohuje. Rozumíme. Mluvili jsme s mnoho lidmi a slyšeli mnoho důvodů, proč nezálohuji – nemají čas, je to otravné, jejich data nejsou setříděná, neví jak na to. Na základě těchto informací jsme vyvinuli zálohovací software, který je jednoduchý a automatický. Doufáme, že jej budete využívat, protože chápeme, jak jsou vaše data důležitá.
Je jednoduchý
Uvedete jej do chodu pomocí několika jednoduchých kroků. Jakmile jej nastavíte, vše je vyřešeno, protože dále proces už probíhá automaticky.
Vyhledá data
Prostřednictvím jedinečného vizuálního rozhraní můžete sledovat disky WD připojené k počítači. Aplikace WD SmartWare automaticky prohledá počítač a najde všechny vaše osobní soubory, včetně e-mailů. Zvolíte si soubory a složky, které chcete zálohovat nebo zálohujte soubory podle kategorií. Je to jen na vás. Ukazatele zálohování znázorní množství dat, která budou v jednotlivých kategoriích zálohována. Dokonce pomocí myši můžete v jednotlivých kategoriích zobrazit počet souborů. Jednoduše klikněte na tlačítko „Run Backup (Spustit zálohování)“ a software WD SmartWare začne automaticky zálohovat soubory. Během zálohování ukazatelé kategorie změní barvu a zobrazí průběh zálohování. Po skončení se na obrazovce zobrazí stav a informace o zálohování. Tento postup musíte provést pouze jednou. Po prvním zálohování se soubory zálohují automaticky po každé změně nebo přidání souboru.
Nepřetržitě funkční
Software WD SmartWare nepřetržitě sleduje počítač, takže kdykoli změníte soubor a uložíte jej, vytvoříte nové soubory, přidáte obrázky, filmy nebo písně, software WD SmartWare provede jejich zálohu.
Obnova ztracených souborů nebyla nikdy jednodušší
Jestliže omylem vymažete důležitý soubor nebo potřebujete získat předchozí verzi určitého souboru, soubor lze pomocí tohoto snadno ovladatelného uživatelského rozhraní najít nebo obnovit během několika sekund. Obnovte všechny zálohované soubory nebo vyberte jednotlivé soubory či složky. Nejděte snadno ztracený soubor pomocí funkce vyhledávání. Nastavte počet verzí, které chcete uložit, takže se můžete vrátit v čase a obnovit starší verzi souboru.
Vše pod kontrolou
Software WD SmartWare slouží také jako řídící centrum vašich externích disků WD. Jeho prostřednictvím lze: přizpůsobit zálohování; nastavit zabezpečení disku; spouštět diagnostické nástroje; spravovat možnosti napájení a další...


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WD My Passport ULTRA METAL 4TB Ext. 2.5" USB3.0, Silver
Diskuze k produktu: wd-my-passport-ultra-metal-edition-25-externi-hdd-4tb-usb-30-stribrny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.