vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WD RED Pro (NAS) - 3,5" / 6TB / 7200rpm / SATA-III / 128MB cache / WD6002FFWX

Kalkulačka splátek CETELEM
6689 Kč s DPH

5528 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pevné disky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WD6002FFWX
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Váha: 0,7
Záruka: 60 měsíců
WD RED Pro (NAS) - 3,5" / 6TB / 7200rpm / SATA-III / 128M...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionální řešení

Disky WD Red ProTM jsou navržené pro malé a středně velké firmy a jsou k dispozici pro středně velká až velká prostředí NAS s až 16 pozicemi. Disky WD Red Pro jsou navržené tak, aby dokázaly ve vaší firmě zvládat zvýšené zatížení, byly podrobeny rozsáhlému testování a poskytuje se na ně dlouhá 5letá omezená záruka.

Úložiště NAS pro velké firmy

Zajistěte pro svoji firmu větší efektivitu a produktivitu s pevnými disky WD RedTM Pro – pro systémy NAS vybavené až 16 pozicemi. Disky WD Red Pro se dodávají se softwarem NASwareTM 3.0, který zvyšuje kompatibilitu systému, a tím umožňuje bezproblémovou integraci se stávající infrastrukturou sítě. Navyšte hodnotu své firmy. Umožněte zaměstnancům rychle a spolehlivě sdílet soubory a zálohovat složky pomocí pevných NAS disků WD Red Pro ve vašem řešení NAS.

Exkluzivní technologie NASwareTM 3.0

Naše exkluzivní pokročilá technologie firmwaru NASware 3.0 nabízí bezproblémovou integraci, robustní ochranu dat a optimální výkon v systémech pracujících v náročném prostředí úložiště NAS.

Zajišťuje optimální kompatibilitu NAS

Disky pro stolní počítače nejsou konstruovány pro systém NAS. Ovšem disky WD Red ProTM s technologií NASwareTM 3.0 jsou cíleně vytvořené pro úložiště NAS. Naše exkluzivní technologie vás zbaví dohadů ohledně výběru jednotky a vyrovnává výkon a spolehlivost v prostředích NAS a RAID. Jednoduše řečeno, disk WD Red Pro je nejvíce kompatibilní jednotka dostupná pro střední až velké skříně NAS. Ale nemusíte dát jenom na naše slova. Disky WD Red odrážejí naše intenzivní zaměření na partnerskou technologii NAS a rozsáhlé testování kompatibility nás staví na přední příčku v otázce kompatibility se systémy NAS.


Vyšší ochrana proti nárazům

Disky WD Red ProTM jsou vybaveny senzorem otřesů s více osami, který automaticky rozpozná jemné otřesy, a dynamickou technologií Fly Height, která úpravou funkcí čtení a zápisu ochrání vaše data. Tato kombinace technologií dále chrání disky ve velkých prostředích úložiště NAS s 1 až 16 pozicemi a zvyšuje jejich spolehlivost.

• K dispozici ve velkých kapacitách s podporou 1–16 pozic

• 5letá omezená záruka

• Vyšší spolehlivost díky technologii 3D Active Balance™ Plus a kontroly zotavení po chybách díky technologii NASware 3.0

• Rozšířené testování disku zajišťující každému disku prodloužený spolehlivý provoz

• Ochrana proti vibracím a nárazům


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WD RED Pro (NAS) - 3,5" / 6TB / 7200rpm / SATA-III / 128MB cache / WD6002FFWX
Diskuze k produktu: wd-red-pro-6001ff-6tb-hdd-35-sata-600-7200rpm-128mb-24x7-nasware není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.