vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WE bat pro Sony BPS13/BPL13 11.1V 4400mAh stříbrná

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1059 Kč s DPH

875 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
SONY nebo Baterie pro notebooky – neoriginální
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 07885
Výrobce: WHITENERGY
Záruka: 12 měsíců
WE bat pro Sony BPS13/BPL13 11.1V 4400mAh stříbrná
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Akumulátory do notebooků značky Whitenergy jsou vyhotovené z článků vysoké kvality značky. Díky tomu je možné od nich očekávat vysoký výkon a delší čas použitelnosti bez značných ztrát kapacity.

Producent poskytuje na baterie do notebooku značky Whitenergy 12 – měsíční záruku. Táto záruka garantuje, že v případě abnormálního opotřebování akumulátoru, eventuálně jakýchkoliv jiných nesrovnalostí souvisejících s jeho prací v průběhu těchto 12 měsíců, daný akumulátor bez problémů vyměníme na nový.

Prosíme pečlivě vybrat druh akumulátoru do notebooku. Přesvědčte se, zda jsou jeho technické parametry a specifikace shodné s informace uvedenými na notebooku, předchozím akumulátoru, nebo u producenta. Dáváme Vám k dispozici konfigurátor, který Vám usnadí výběr vhodné baterie.

Nahrazuje tyto originální baterie:

VGP-BPL13
VGP-BPS13
VGP-BPS13A/Q
VGP-BPS13AS
VGP-BPS21A/B
VGP-BPS21
VGP-BPS21B

Kompatibilní s těmito modely notebooků:

Sony VAIO VGN-AW Series
Sony VAIO VGN-CS Series
Sony VAIO VGN-BZ Series
Sony VAIO VGN-FW Series
Sony VAIO VGN-NS Series
Sony VAIO VGN-SR Series

Vhodné baterie naleznete pomocí konfigurátoru.

Navzdory neustálé aktualizaci kompatibility našich produktů, se může stát, že nahoře uvedený seznam nebude kompletní. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte obchodní a technickou podporu Whitenergy


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WE bat pro Sony BPS13/BPL13 11.1V 4400mAh stříbrná
Diskuze k produktu: we-bat-pro-sony-bps13-bpl13-111v-4400mah-stribrna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.