vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WE bat pro Sony BPS2 / BPL2 11.1V 4400mAh stříbrná

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
322 Kč s DPH

266 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 07143
Výrobce: WHITENERGY
Záruka: 12 měsíců
WE bat pro Sony BPS2 / BPL2 11.1V 4400mAh stříbrná
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Akumulátory do notebooků značky Whitenergy jsou vyhotovené z článků vysoké kvality značky. Díky tomu je možné od nich očekávat vysoký výkon a delší čas použitelnosti bez značných ztrát kapacity.

Producent poskytuje na baterie do notebooku značky Whitenergy 12 – měsíční záruku. Táto záruka garantuje, že v případě abnormálního opotřebování akumulátoru, eventuálně jakýchkoliv jiných nesrovnalostí souvisejících s jeho prací v průběhu těchto 12 měsíců, daný akumulátor bez problémů vyměníme na nový.

Prosíme pečlivě vybrat druh akumulátoru do notebooku. Přesvědčte se, zda jsou jeho technické parametry a specifikace shodné s informace uvedenými na notebooku, předchozím akumulátoru, nebo u producenta. Dáváme Vám k dispozici konfigurátor, který Vám usnadí výběr vhodné baterie.

Nahrazuje tyto originální baterie:

VGP-BPL2
VGP-BPL2.CE7
VGP-BPL2C
VGP-BPS2.CE7
VGP-BPS2
VGP-BPS2A
VGP-BPS2B
VGP-BPS2C

Kompatibilní s těmito modely notebooků:

PCG-6C1N
VFB-S1-XP
VFN-S90PSY5
VGN-FE Series
VGN-FJ Series
VGN-FS Series
VGN-FT Series
VGN-S Series
VGN-S9 Series
VGN-SZ Series
VGN-Y Series
VNG-FJ90S

Vhodné baterie naleznete pomocí konfigurátoru.

Navzdory neustálé aktualizaci kompatibility našich produktů, se může stát, že nahoře uvedený seznam nebude kompletní. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte obchodní a technickou podporu Whitenergy
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WE bat pro Sony BPS2 / BPL2 11.1V 4400mAh stříbrná
Diskuze k produktu: we-bat-pro-sony-bps2-bpl2-111v-4400mah-stribrna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.