vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Whitenergy Napěťový měnič AC/DC z 24V na 230V 350 W, USB; adaptér do zapalovače

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
812 Kč s DPH

671 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 06580
Výrobce: WHITENERGY
Záruka: 24 měsíců
Whitenergy Napěťový měnič AC/DC z 24V na 230V 350 W, USB;...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Whitenergy; Třída produktu: Napájení notebooku (měniče, adaptéry, ostatní); Druh produktu: Měnič napětí; Typ konektoru: Do slotu cigaretového zapalovače automobilu, AC napájení, USB, USB 2.0; Doplňující informace: nominální výkon: 350W, špičkový výkon: 700W, úplná ochrana vstupu a výstupu a ochrana proti přetížení, automatický restart a automatické vypnutí při přehřátí, poplašná signalizace a automatické vypnutí v případě slabého akumulátoru, vestavěný ventilátor pro odvod tepla, spolupracuje s většinou elektrických zařízení, výstupní napětí: 230V, signalizace provozu a poruch pomocí LED diody, konektor USB na krytu, redukce pro připojení k akumulátoru - pozor, nelze připojit k autozapalovači, kabely na propojeni s baterií jsou součástí balení, zařízení přizpůsobené pro instalaci 24V !!!, vypínač při příliš nízkém napětí: DV15V-16V, přepěťový vypínač : DV30V-31V, Moderni design, Příkon v pohotovostním režimu: 20mA; Barva: titan; Šířka: 89 mm; Výška: 47 mm; Délka: 122 mm; Čistá hmotnost: 0.42 kg; Hrubá hmotnost: 0.55 kg; Další informace: http://www.whitenergy.com/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Whitenergy Napěťový měnič AC/DC z 24V na 230V 350 W, USB; adaptér do zapalovače
Diskuze k produktu: we-menic-napeti-dc-ac-24v-230v-350w-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.