vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optoma WHD200 bezdrátové HDMI pro projektory nebo TV (Full HD up to 1080p60Hz, dosah 20m)

Kalkulačka splátek CETELEM
7555 Kč s DPH

6244 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: WHD200
Výrobce: OPTOMA
Záruka: 24 měsíců
Optoma WHD200 bezdrátové HDMI pro projektory nebo TV (Ful...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optoma WD200 Novinka v portfoliu značky Optoma umožňuje bezdrátový přenos obrazu do vašeho projektoru nebo televize. Odstraňte nevzhledné kabely a použijte bezdrátový přenos obrazu! Zařízení můžete připojit k vašemu blue-ray přehrávači, herní konzoli nebo PC. WHD200 umožňuje přenos FULL HD obrazu 1080p 60Hz až na vzdálenost 20m. je kompatibilní se všemi Optoma HDMI projektory. Jednoduchá instalace - Plug Play. Jednoduchý streaming S WD200 tak můžete bez námahy streamovat své videa přímo do projektoru bez nutnosti použití dalších kabelů. Pro ještě větší komfortnost je umožněno mít k WD200 připojena dvě zařízení najednou. Druhý displej je také možné připojit pomocí integrovaného výstupního portu HDMI, což znamená, že nastavení je jednoduché i pro Full HD zobrazení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optoma WHD200 bezdrátové HDMI pro projektory nebo TV (Full HD up to 1080p60Hz, dosah 20m)
Diskuze k produktu: whd200-wireless-hdmi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.