vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WinDVD Pro 11 Mini-Box Eng

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1356 Kč s DPH

1121 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
DTP, grafika, foto
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WDPR11IEMB
Výrobce: COREL
Záruka: 6 měsíců
WinDVD Pro 11 Mini-Box Eng
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lokalizace: English

Corel® WinDVD® Pro 11 je software pro přehrávání 2D a Blu-ray 3D™, který podporuje přehrávání disků Blu-ray 3D™, AVCHD™ a DVD a také všech nejnovějších formátů videa. WinDVD je díky více než 250 milionům prodaných kopií jedním z nejuznávanějších produktů. Verze Pro je doslova nabita řadou funkcí, mimo jiné technologií 3D zobrazování, převodem 2D na 3D, převodem na rozlišení HD a špičkovým zvukem!

Součástí je rozšířená podpora přehrávání 3D playback a 3D brýle
Pomocí aplikace WinDVD Pro 11 si můžete vyzkoušet 3D po svém! Díky špičkovým 3D technologiím, jako je 3D přehrávání se sekvenčními snímky a polarizační 3D přehrávání, a navíc podpoře závěrkových brýlí NVIDIA® 3D Vision™ a brýlí s polarizačním efektem XpanD™ P můžete sledovat 3D filmy řadou různých způsobů. Verze v krabici je dodávána s párem stereoskopických brýlí zdarma.

Nový převod 2D na 3D
Je možné převádět 2D filmy do plného 3D formátu a zajistit tak velmi přirozený dojem! Aplikace WinDVD Pro 11 podporuje převod 2D na 3D pro videosoubory HD a DVD-Video a standardní videosoubory.

Špičková podpora formátů souborů
Užijte si jasné a živé přehrávání všech oblíbených formátů souborů. Aplikace WinDVD 11 podporuje formáty DivX® for Windows® 7, FLV, QuickTime®, Windows Media® (WMV), DVD-Video, MPEG, MTS, M2TS, MKV, MP4, 3GP a celou řadu dalších! Verze WinDVD Pro 11 podporuje všechny tyto formáty a navíc formáty Blu-ray 3D™, BD-Live™, BDXL™ a AVCREC™.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WinDVD Pro 11 Mini-Box Eng
Diskuze k produktu: windvd-pro-11-minibox není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.