vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wireless Desktop 900 USB Port Eng

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1151 Kč s DPH

951 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sety klávesnic a myší
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PT3-00021
Výrobce: MICROSOFT
Váha: 0,592
Záruka: 36 měsíců
Wireless Desktop 900 USB Port Eng
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Set klávesnice a myši - bezdrátová klávesnice a optická myš, technologie šifrování bezdrátového přenosu dat mezi klávesnicí a počítačem AES 128bit, tiché klávesy, vysoká výdrž baterie, větší rozměry myši pro pohodlné ovládání
Tato sada klávesnice a myši je moderní a minimalistická. Má tiché klávesy pro klidné psaní a myš plné velikosti nabízející pohodlnou a přesnou navigaci. Tato sada klávesnice a myši Wireless Desktop 900 nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard (AES), která byla navržena, aby pomohla šifrováním psaného textu ochránit vaše údaje. Klávesnice i myš mají průměrnou výdrž baterie 2 roky.
Technologie Advanced Encryption Standard (AES) je vyvinuta Národním ústavem pro standardizaci a technologii a patří mezi nejbezpečnější normy šifrování, které se dnes používají. Je navržena tak, aby ochránila vaše důležité údaje. Klávesnice AES využívá pro každý přenos náhodné generování dat a jedinečné identifikátory, aby se zabránilo i důmyslnějším útokům.

Operační systém
Windows 10 / 8 / 7
Mac OS X v10.4 - 10.7

Pevný disk
Přizpůsobitelné funkce vyžadují aplikaci Centrum myši a klávesnice (stažení softwaru o velikosti 150 MB) a nejnovější aktualizaci systému Windows

Jiné
USB
Vyžaduje 2 alkalické baterie typu AAA a 2 alkalické baterie typu AA (jsou součástí balení)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wireless Desktop 900 USB Port Eng
Diskuze k produktu: wireless-desktop-900-usb-port-eng není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.