vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WISE-PET pro Smartphone Mini-Frog

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
253 Kč s DPH

209 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WP152
Výrobce: NONAME
Záruka: 6 měsíců
WISE-PET pro Smartphone Mini-Frog
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:


Wise-Pets jsou chytrá pouzdra pro smartphony a tablety určené především pro děti.

Ve spojení s vaším mobilním zařízením si můžete užít spoustu her a aktivit se svým oblíbeným Wise-Pet zvířátkem. Unikátní rodinka veselých plyšových pouzder ožívá s bezplatnými aplikacemi a poskytuje zážitek s plyšovým kamarádem a spoustu zábavných aktivit!

Mini-Frog je nejlínější žába v rybníčku. Sedí téměř bez hnutí a čeká na jídlo, které poletí kolem, to pak polapí svým dlouhým, lepkavým jazykem. Ve zbytku času si užívá teplého jarního sluníčka.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WISE-PET pro Smartphone Mini-Frog
Diskuze k produktu: wisepet-pro-smartphone-minifrog není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.