vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WISE-PET pro Tablet 9-10" Flora

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
600 Kč s DPH

496 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pouzdra k mobilům, GPS a PDA
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WP263
Výrobce: NONAME
Záruka: 6 měsíců
WISE-PET pro Tablet 9-10" Flora
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:


Wise-Pets jsou chytrá pouzdra pro smartphony a tablety určené především pro děti.

Ve spojení s vaším mobilním zařízením si můžete užít spoustu her a aktivit se svým oblíbeným Wise-Pet zvířátkem. Unikátní rodinka veselých plyšových pouzder ožívá s bezplatnými aplikacemi a poskytuje zážitek s plyšovým kamarádem a spoustu zábavných aktivit!

Flora je to nejoptimističtější stvoření, se kterým jste se kdy setkali. Má ráda objímání, pusinky a v noci se ráda mazlí. Sní o procházkách na jarní louce a vůni květin. Často se dívá z okna a vyhlíží krásné motýlky.

V autě

Cestou na rodinnou večeři nebo při dlouhé jízdě autem - v určitém okamžiku vaše děti začnou opakovat otázku - "Už tam budeme?" To je chvíle, kdy si zamilujete Wise-Pet i vy.

Předtím než ztratíte trpělivost, vložte vaše mobilní zařízení do kapsy ve zvířátku Wise-Pet, vyberte aplikaci a vychutnejte si klidnou jízdu autem. Vaše děti si Wise-Pet mohou buď pověsit na opěrku předního sedadla a sledovat své oblíbené pohádky nebo si ho mohou jednoduše umístit na klín a hrát hry, dokud nedorazíte do cíle.

Nastavitelné uchycení do auta:

Aby bylo možné používat Wise-Pet v autě, připněte ke zvířátku nastavitelný popruh a umístěte Wise-Pet pod opěrku hlavy předního sedadla. Ujistěte se, že je umístěn ve výhledu dítěte a že je pevně zajištěn. Je to tak jednoduché! Poté umístěte mobilní zařízení do Wise-Pet a nechte své dítě, ať si hraje!

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WISE-PET pro Tablet 9-10" Flora
Diskuze k produktu: wisepet-pro-tablet-910-flora není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.