vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Worms Reloaded

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
218 Kč s DPH

180 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8592720120400
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
Worms Reloaded
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POPIS HRY:


Deset let po titulu Worms™ Armageddon tato tahová mela i nadále pokračuje a přicházejí Worms™ Reloaded, zbrusu nové vydání pro PC, jež vychází prostřednictvím systému Steam. Mohou se zde utkat až čtyři hráči online, nebo offline režimu. Hra dále podporuje mikrofon, zaznamenává vaše herní úspěchy a seznam nejlepších výsledků. Je nabitá spoustou šílených nových zbraní (a přináší též několik slavných „klasik“ z minulosti), je obohacena o zbrusu nová prostředí, obsahuje spoustu skvělých opevnění pro hru v novém režimu pevností a nový editor krajiny, nové herní módy, kloboučky, podoby a hlášky.

Zlatým hřebem je velice poutavý režim jednoho hráče, který je dále obohacen o výukové mise, deathmatch, závody, boje o pevnosti a rébusy. Vychutnejte si plnobarevnou HD grafiku nového enginu, vylepšenou fyziku a zkuste přechytračit počítačovou inteligenci, která má celkem sedm osobnostních typů, od nejsnazších až po ty nejzapeklitější, jako jsou například pomstychtivá, nafoukaná či „z temné strany“.

Hru lze v mnoha aspektech přetvořit k obrazu svému – máte například tisíce možností, jak bude vypadat tým vašich červů, spousta dalších herních úprav a vlastních úrovní, takže si můžete „wormsit“ prostě tak, jak chcete.Součástí instalačního DVD je také jako BONUS český dabing, který pro vás připravili zaměstnanci Comgadu osobně :)Vlastnosti produktu:


•BOHATŠÍ OBSAH PRO JEDNOHO HRÁČE: Režim kampaně – početně omezený režim – tréninkový režim.
•ONLINE I LOKÁLNÍ REŽIM VÍCE HRÁČŮ: Online i lokální režim pro více hráčů, kterého se mohou účastnit až 4 soupeři, a několik tabulek nejlepších výsledků.
•LEPŠÍ MOŽNOSTI ÚPRAV: Spousta možností úpravy červů.
•NOVÝ NÁSTROJ PRO VYTVÁŘENÍ PROSTŘEDÍ: Zcela nový editor krajiny, jejího vertikálního profilu a schématu.
•ARZENÁL A POMŮCKY WORMS: 47 zbraní a pomůcek včetně nových a klasických zbraní.
•HERNÍ REŽIMY: Spousta klasických i nové herní režimy Worms™.
•GRAFIKA S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM: 13 grafických témat v HD rozlišení, podpora širokoúhlého monitoru a volitelné efekty rozmazání.
•OVLÁDÁNÍ ZVLÁŠŤ PRO PC: Uživatelské ovládání, podpora funkčních kláves a USB gamepadu.Systémové požadavky:Operační systém: Windows XP, Vista, 7

Procesor: 1.25 GHz, ekvivalentní s AMD Athlon nebo Intel

Paměť: 1 GB

Volné místo na pevném disku: 626 MB

Video: 128 MB grafická karta (GeForce4 nebo ekvivalentní)

Zvuk: zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c

DirectX®: DirectX® 9 nebo vyšší

Další požadavky: připojení k internetu


ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Worms Reloaded
Diskuze k produktu: worms-reloaded není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.