vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optoma WPS-III Wireless Dongle

Kalkulačka splátek CETELEM
4621 Kč s DPH

3819 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: BI-EXTBG03
Výrobce: OPTOMA
Záruka: 12 měsíců
Optoma WPS-III  Wireless Dongle
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optoma WPS Kapesní velikost a nízká hmotnost činí z WPS3 nejmenší bezdrátový prezentační systém, který se zapojuje přímo do VGA portu projektoru. Jak každý z praxe ví, propojovací kabel, je ta část počítače, která je vždy krátká. S WPS3 jste schopni prezentovat materiály přímo z mobilního telefonu nebo laptopu bez nutnosti připojování dalšího kabelu. Stačí zapojit dongle do projektoru a do svého telefonu stáhnout aplikaci a pak už jen kliknout pro začátek projekce. Díky pokročilému šifrování WEP 64/128-bit chrání zabezpečení bezdrátové sítě, WPS-Dongle zajišťuje, že vaše informace jsou vždy v bezpečí. WPS-Dongle je kompatibilní se všemi Optoma SVGA, XGA, WXGA a 1080p projektory pomocí přiloženého DC adaptéru. * Alternativně může být napájen přímo z portu VGA z kompatibilních projektorů. Nejvíce intuitivní způsob, jak prezentovat Prezentujte okamžitě z telefonu nebo tabletu pomocí bezplatné Aplikace: MirrorOp Presenter. K dispozici jak pro Android, tak i iOS zařízení. MirrorOp Presenter vám dává svobodu pohybu po místnosti, sdílet tak své nápady a spojit je se svým publikem, jako nikdy předtím a vytvořit tímto způsobem živější a podnětnější spolupráci. Pomocí dotykového displeje přístroje listujte mezi snímky a pomocí multitouch zoomujte na detaily prezentace, které jsou v tu chvíli nejdůležitější. Držte krok s nejnovějšími učebními plány a materiály – pro přístup do e-mailových souborů v přístroji, otevřete přílohu přímo v MirrorOp Presenter a budete připraveni prezentovat v řádu sekund. Rozdělená obrazovka 4: 1 Velmi užitečná funkce při firemním brainstormingu nebo ve vyučovací hodině ve škole. WPS dongle je schopné paralelně zpracovávat a projektovat až ze 4 zařízení najednou. Můžete tak jednoduchým způsobem sdílet své nápady s ostatními během setkání. *WPS-Dongle podporuje pouze rozlišení blížící se WXGA (1280x800) na 1080p projektorech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optoma WPS-III Wireless Dongle
Diskuze k produktu: wpsiii-wireless-dongle není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.