vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NIKON WU-1a BEZDRÁTOVÝ ADAPTÉR PRO D3200/P520

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1997 Kč s DPH

1650 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství, red. kroužky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: VWA102AU
Výrobce: NIKON
Záruka: 24 měsíců
NIKON WU-1a BEZDRÁTOVÝ ADAPTÉR PRO D3200/P520
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátový mobilní adaptér WU-1a je adaptér USB, který umožňuje navázat bezdrátové spojení mezi určenými digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a chytrými mobilními zařízeními. Adaptér lze používat k přímému přenosu snímků a videosekvencí na telefon Smartphone nebo tablet, resp. umožňuje dálkově ovládat digitální jednookou zrcadlovku pomocí chytrého zařízení.
Adaptér poskytuje bez ohledu na aktuální prostředí bezproblémový přenos snímků: není třeba připojovat se k externímu přístupovému bodu Wi-Fi a napájení adaptéru zajišťuje fotoaparát. Bez ohledu na to, jestli chcete odesílat snímky do chytrého zařízení pro možnost jejich sdílení nebo je přenášet z důvodu uvolnění místa na paměťové kartě ve fotoaparátu, můžete tak činit zcela jednoduše.
Adaptér rovněž umožňuje dálkově ovládat digitální jednooké zrcadlovky. Jde o praktické příslušenství například v případech, kdy chcete pořídit autoportrét nebo před fotografováním zkontrolovat obraz na rozměrnějším monitoru tabletu.
Kompaktní bezdrátový mobilní adaptér pro digitální jednooké zrcadlovky vybavený připojením Wi-Fi. Umožňuje přímé propojení digitální jednooké zrcadlovky Nikon a telefonu Smartphone nebo tabletu.
Napájení prostřednictvím fotoaparátu: Nevyžaduje baterie.
Snadný přenos snímků: Vysoce kvalitní snímky lze odesílat přímo z fotoaparátu na chytrá zařízení pro možnost jejich sdílení prostřednictvím sociálních sítí, pro přenos na webové servery pro sdílení a archivaci nebo pro odeslání e-mailem.
Dálkové ovládání fotoaparátu: Adaptér WU-1a umožňuje ovládat fotoaparát prostřednictvím chytrých zařízení. Ideální příslušenství pro autoportréty a skupinové snímky.
Kontrola snímků i tvorba kompozice na chytrém zařízení: Při dálkovém ovládání fotoaparátu lze použít telefon Smartphone nebo tablet ke kontrole snímků, resp. využít výhod většího monitoru tabletu pro získání kvalitnějších kompozic.
Snadné zálohování: Uvolnění místa na paměťové kartě ve fotoaparátu uložením snímků do chytrého zařízení.
Kompatibilita: Adaptér WU-1a v současnosti podporuje operační systémy iOS 6 a Android 2.3 (nebo novější) pro telefony Smartphone, resp. operační systém Android 3.0 nebo novější pro tablety*.
Software: Na webových stránkách Android Market je k dispozici zdarma ke stažení software Wireless Mobile Utility pro chytrá zařízení.
Snadné aktualizace firmwaru: Firmware lze snadno aktualizovat pomocí chytrého zařízení.

* Kompatibilní s chytrými zařízeními s operačními systémy iOS a Android. Tato funkce vyžaduje použití speciální aplikace, která je k dispozici zdarma ke stažení na webových serverech Google Play™ a iTunes Store®.
Android, Google, Google Play, YouTube a další jsou ochranné známky společnosti Google Inc.


Pro technické dotazy kontaktuje prosím bezplatnou info-linku: 800 900 980.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NIKON WU-1a BEZDRÁTOVÝ ADAPTÉR PRO D3200/P520
Diskuze k produktu: wu1a-bezdratovy-adapter-pro-d3200 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.