vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

X360 - Kung-Fu High Impact

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
383 Kč s DPH

317 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8011642022192
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
X360 - Kung-Fu High Impact
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jste připraveni nakopat pár zadků?

Vydejte se na nejúžasnější, nejpůsobivější a nejzábavnější dobrodružství. Díky schopnostem Kinectu hra Kung-Fu High Impact oskenuje VÁS a zasadí vás do světa násilné komiksové akce, kde můžete kopat, boxovat a střílet blesky z rukou jako nikdy předtím. Staňte se doslova kung-fu hrdinou se super schopnostmi a zažijte napínavou akci v dosud nejúžasnější bojovce, která využívá kompletní funkci body motion.

Udělejte ze sebe legendu ve zbrusu novém příběhu plném nových funkcí, úrovní, nepřátel, super schopností a přepracovaného vizuálního stylu. Kung-Fu High Impact je radost hrát i sledovat. Ať už hrajete sami, nebo s kamarády, Kung-Fu High Impact vám umožňuje nakopávat zadky na zcela nové úrovni.

Buďte hrdinou: Bojujte sami za sebe s vylepšenými schopnostmi

Svoboda pohybu: Kopejte, boxujte, kopejte s výskokem, dělejte přemety, střílejte šípy, drťte své nepřátele a rozsévejte chaos

Hrajte spolu: Radost hrát i sledovat a navíc i simultánní hra až pro 5 hráčů

Rozmanité úrovně a nepřátelé: Bojujte se vším od malých potvor až k obrům

14 úrovní s ručně kreslenou grafikou z říše komiksů

Super schopnosti a bonusové předměty: magický luk, dvojité poškození, posílení many atd.

Režimy pro více hráčů včetně příběhové kampaně, vlastních soubojů a dalších


Hra vyžaduje senzor Kinect pro Xbox 360!Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k X360 - Kung-Fu High Impact
Diskuze k produktu: x360-kungfu-high-impact není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.