vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

X360 - Twister Mania

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
325 Kč s DPH

269 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
XBOX 360 - software nebo cena 100,1-300
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5060288220045
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
X360 - Twister Mania
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Twister Mania je hra pro celou rodinu, která je určena výhradně pro Xbox 360 a představuje hráčům kultovní značku Twister, která využívá senzoru Kinect pro Xbox 360 (prodává se zvlášť a je ke hraní zapotřebí). Senzor Kinect pro Xbox 360 umožňuje hru ovládat přímo vlastním tělem, což znamená neomezenou zábavu pro všechny hráče. Hra mimo jiné zahrnuje: tři hlavní režimy a čtyři rychlé herní soutěže, z nichž každá má více variant; podpora až 8 hráčů, kooperativní a soutěžní hraní a možnost „vyfotografovat“ si ty nejzajímavější momenty pomocí kamery senzoru Kinect.

Klasická rodinná hra se vrací do vašeho obývacího pokoje

Twister Mania je interaktivní digitální podobou hry Twister, která umožňuje až 8 hráčům změřit síly v šestnácti různých herních disciplínách a v barevném a elegantním stylu slavné hry Twister. Tato báječná, rychlá hra přináší neopakovatelnou zábavu – nebojte se pohnout a zkroutit do těch správných podob, vytvořit zrcadlový obraz vašeho přítele a dokonce se i rychle probíjet různými podobami. Při sólovém hraní se snažte dosáhnout co nejlepšího času, nebo se v režimu více hráčů zkuste proplést s přáteli či rodinnými příslušníky. Se hrou Twister Mania si užijete neopakovatelnou zábavu.

Dejte pořádnou faleš a vystřelte.


Více režimů a soutěžních her

Hra vyžaduje senzor Kinect pro Xbox 360

Senzor Kinect pro Xbox 360 umožňuje hrát zcela bez ovladače, přičemž využívá revolučního systému sledování pohybů těla. Tato skvělá technologie se napojí na vaše tělo a jeho pohyby bude provádět i ve hře, takže ovladačem se tím stanete přímo vy sami. Senzor je kompatibilní s každým systém Xbox 360, obsahuje barevnou VGA kameru pro snímání pohybu (rozlišení 640x480 bodů a 30 fps), hloubkovou kameru (rozlišení 640x480 bodů a 30 fps) a sestavu čtyř mikrofonů, podporujících rozpoznávání jednoho hlasu.

Charakteristika hry

V tomto titulu, určeném exkluzivně pro Kinect, využijete vlastní tělo jako ovladač. Můžete se otáčet a kroutit tisícem různých způsobů – dokonce i nabídka reaguje na pohyb vašeho těla.

Rozjeďte oslavu v jednom ze tří hlavních herních režimů:

Party Play – Otáčejte se, kruťte a postupujte dále až se čtyřmi týmy po dvou ve hře, která v sobě kombinuje všechny možné disciplíny.

Play It All – Vyzkoušejte si úplně všechny hry, které tento titul nabízí, a snažte se dosáhnout co nejlepších výsledků.

Rychlá hra - Vrhněte se přímo do akce a vyberte si některý z 16 způsobů hraní a úroveň obtížnosti. Otáčejte se, kruťte se, ohýbejte se a krčte se ve čtyřech rychlých hrách, z nichž každá má čtyři různé varianty (celkem 16 způsobů hraní). Udržujte tak svou akci stále zábavnou a napínavou.

Twist Fit – Upravujte svou siluetu tak, abyste se protáhli otvory v pohyblivé stěně, a přitom se jí nedotkli. Čím vícekrát se o ni otřete, tím nižší bude vaše skóre.

Break It Down – Probojovávejte se hromadou barevných kostek tak, že na sebe budete brát jejich podobu. Když se některý tvar odstraní, stěna začne praskat.

Spot On – Zde můžete vyzvat až tři hráče (nebo čtyři týmy po dvou) na hru H-O-R-S-E, kde vytvoříte nějaký vzor a pak budete sledovat, zda jej vaši přátelé uhodnou.

Spojte se s jiným hráčem v kooperativním režimu, nebo spolu naopak změřte síly. Twister Mania podporuje až osm hráčů v párech, které se střídají podle tahů.

Zažijte s rodinou a přáteli veselé chvíle a pořiďte si z každé hry sadu „akčních“ fotografií.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k X360 - Twister Mania
Diskuze k produktu: x360-twister-mania není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.