vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

XBOX 360 E 500GB + Forza Horizon 2 + 1 měsíc MS Live

Kalkulačka splátek CETELEM
5266 Kč s DPH

4352 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 885370952094
Výrobce: Microsoft Ireland Operations Limited
Záruka: 24 měsíců
XBOX 360 E 500GB + Forza Horizon 2 + 1 měsíc MS Live
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Microsoft Xbox 360 Stingray přichází s velmi elegantním designem a kompaktnějšími rozměry než tomu bylo u jeho předchůdců. Nový model je tak viditelně menší a štíhlejší v přitažlivém černém designu.

Skvělý základ v lepším provedení
Co se týče hardwarového vybavení, tak na špičkovém tříjádrovém procesoru, rychlé operační paměti, multiformátové optické mechanice a grafické kartě od přední světové společnosti ve výrobě grafických čipů ATI nebyla potřeba velkých změn.
Všechny tyto komponenty zajistí podporu pro nejmodernější hry. Vývojoví inženýři si ovšem dali záležet na spotřebě elektrické energie.
Ta je zde o poznání menší, než tomu bylo u všech předchozích modelů, což s sebou přináší velice potěšitelné snížení hlučnosti.

Dokonce i konektorová výbava při inovaci nepřišla zkrátka. Počet USB portů byl rozšířen z původních 3 na 4.
Konzole je zpětně kompatibilní s veškerým původním příslušenstvím Xbox 360 (vyjma externích pevných disků a paměťových karet, pro které je potřeba dokoupit speciální kabel). Nový Xbox 360 doplňuje bezdrátový ovladač s dosahem signálu až 9,1 metrů a třicetihodinovou výdrží na dvě AA baterie.

Forza Horizon 2
Součástí balení je pokračování velmi oblíbené závodní hry Forza Horizon 2, která vám zajistí hodiny a hodiny špičkové zábavy. Přáli jste si někdy řídit McLaren P1, LaFerrari či Venom GT?
Tyto a dalších více než 200 vozů můžete získat a užít si z nepřeberného množství závodů, ať už sám nebo s přáteli pomocí online multiplayeru.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k XBOX 360 E 500GB + Forza Horizon 2 + 1 měsíc MS Live
Diskuze k produktu: xbox-360-e-500gb-forza-horizon-2-1-mesic-ms-live není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.