vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xbox LIVE Předplacená karta 1500 Kč

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1407 Kč s DPH

1163 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MSXP41953
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 12 měsíců
Xbox LIVE Předplacená karta 1500 Kč
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Předplacená Xbox Live! karta v hodnotě 1 500 Kč.

Tato předplacená karta pro Microsoft účet umožňuje používání peněz v onlinových obchodech všech platforem společnosti Microsoft. Onlinový obsah můžete nakupovat na vaší konzoli v Xbox Live store, na vašem PC nebo tabletu ve Windows 8.1 store nebo na mobilním telefonu ve Windows Phone store.

Služba Xbox Live otevírá zcela nový onlinový svět ve vaší konzoli Xbox. Můžete vybírat mezi množstvím plných her ke stažení, nakupovat dodatky her, doplňky pro vašeho avatara a mnoho dalšího. Ve Windows 8.1 a ve Windows Phone store na vás čeká množství aplikací a her pro vaše PC, tablet nebo mobilní telefon.

Nevíte co věnovat fanouškovi Xboxu, uživatelům Windows 8.1 nebo majitelům Windows Phone? Předplacené karty představují unikátní dárek za který můžete nakupovat obsah na zařízeních společnosti Microsoft dle vlastního výběru.

Jeden účet Microsoft. 3 platformy. Žádné kreditní karty. Nekonečné množství zábavy dostupné ihned.

Co je služba Xbox LIVE?

Xbox 360 umí víc než jen přehrávat hry jako obyčejná konzole. Připojte vaší konzoli k internetu a otevře se vám zcela nové centrum zábavy a možností dalšího obsahu. Díky zabudovanému WiFi je připojení k internetu velmi jednoduché, ale postačí vám i klasický ethernetový kabel. Vytvořte si tzv. účet Microsoft a vstupte do unikátního světa plného zábavy, her a nekonečného multimediálního obsahu.

VÍCE NA XBOX.CZ nebo prolink na implementované minisites Live

Zlaté členství Xbox LIVE vám nabízí

Každých 14 dní 1 hru zdarma ke stažení z Xbox Live díky nabídce Games with Gold - až 104 her za rok zdarma!

Stahování ukázek nejnovějších her zdarma – vyzkoušejte si hry ještě před tím, než si je koupíte

Hraní her online – vyzvěte někoho ze svých přátel nebo kohokoliv z více než 48 milionů hráčů na sportovní utkání nebo na závodní okruh

Pohodlné nakupování her a herních dodatků přímo ve vaší konzoli

Jedinečné slevy a speciální nabídky her a herních dodatků

Ovládání konzole přes váš chytrý telefon, tablet nebo počítač díky aplikaci Smartglass. (aplikace je dostupná pro systémy Windows, iOS a Android) Zároveň si můžete vytvořit sekundární obrazovku konzole na zařízeních platformy Windows.

Streamování z vašeho PC – propojte váš počítač nebo tablet s Windows 8 a 8.1 a streamujte filmy, hudbu nebo obrázky přímo do vaší konzole (stačí mít obě zařízení na stejné Wifi síti) – žádné kabely ani USB disky

Cloudové uložiště vašich her – umožňuje přístup ke hrám a vašemu profilu z jakékoliv konzole Xbox

Jedinečné aplikace které udělají z vaší konzole centrum zábavy a z vaší televize smart TV – surfování na internetu, cloud, sportovní utkání a video obsahy

Práce s postavičkou představující vaší postavu ve hrách tzv. Avatary


Dostupné aplikace ve službě Xbox Live

Youtube – sledujte širokou nabídku originálních videí ze služby YouTube.

Internet Explorer – Prohlížení Internetu na televizní obrazovce pomocí aplikace Internet Explorer pro Xbox. Aplikace Xbox SmartGlass spuštěná v telefonu nebo tabletu navíc rozšíří toto ovládání o další funkce.

Onedrive – OneDrive je prostor pro ukládání souborů, k nimž pak můžete získat přístup prakticky z jakéhokoli zařízení. S aplikací OneDrive pro Xbox můžete na televizoru snadno prohlížet fotografie a sledovat videa. Také můžete přehrávat prezentace a prohlížet fotografie a videa, které s vámi někdo sdílí.

Eurosport player – umožňuje sledování přenosů a pořadů jedné z největších sportovních stanic v HD kvalitě.

NHL Gamecenter – nejlepší způsob, jak můžete využívat službu NHL GameCenter Live. Umožňuje sledovat živé přenosy, záznamy a sestřihy v rozlišení HD toho nejlepšího z NHL.

NBA Gametime – Už vám neunikne ani jeden koš. Díky aplikaci NBA Game Time pro službu Xbox 360 můžete sledovat své oblíbené hráče i týmy NBA.

Deezer – poslouchejte více než 30 milionů písniček, propojte váš účet a seznamy skladeb z jiných zařízení a pouštějte je přímo z vaší konzole, již žádné extra přehrávače

Red Bull TV – filmy, pořady, videoklipy a programy této stanice plné extrémních sportů jsou pro zlaté členy zdarma

A mnoho dalších jedinečných aplikací naleznete na xbox.cz


Účet Microsoft na Xbox Live

Účet Microsoft představuje účet, kterým se můžete přihlašovat do všech zařízení společnosti Microsoft, ať již jde o váš počítač či tablet s Windows 8, mobilní telefon Windows, službu Skype nebo konzoli Xbox 360. Pokud účet ještě nemáte, můžete si ho vytvořit v jakémkoliv z výše zmíněných zařízení nebo na webových stránkách. Pro přihlášení do účtu můžete použít jakoukoliv emailovou adresu.

Aktivace zlatého členství na Xbox Live

Ke službě Xbox Live se můžete připojit buď ve vaší konzoli nebo na stránkách www.xbox.cz

Zakupte zlaté členství Xbox Live

Na webu: Přejděte na webovou stránku www.xbox.cz / přihlašte se s vaším účtem Microsoft / sekce Xbox Live / Použít kód / Vyplatit a zadejte kód, který získáte při nákupu

V konzoli Xbox 360: Přihlašte se s vaším účtem Microsoft / v hlavním menu přejděte do sekce Settings / Redeem code / zadejte kód, který získáte při nákupu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xbox LIVE Předplacená karta 1500 Kč
Diskuze k produktu: xbox-360-live-predplacena-karta-1500-kc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.