vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

XBOX One konzole 1TB (SSHD) Elite

Kalkulačka splátek CETELEM
13306 Kč s DPH

10997 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KG4-00061
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 24 měsíců
XBOX One konzole 1TB (SSHD) Elite
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Se sadou Xbox One Elite si zahrajete na profesionální úrovni. Pevný disk SSHD s kapacitou 1 TB zdvojnásobí kapacitu vašeho úložiště pro hry, včetně titulů pro Xbox 360. Z úsporného režimu se dostanete do akce o 20 % rychleji, takže můžete hraním her strávit více času.

Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox, který vám poskytne přesnost ovládání na profesionální úrovni, je doplněn o arzenál výměnných součástí, pojistky jemných spouští a prakticky nekonečné možnosti přizpůsobení pomocí intuitivní aplikace. Na výběr máte celou řadu páček, směrových ovladačů a řadicích pák, které vám umožní přizpůsobit si ovladač doslova na míru a zajišťují dosud nebývalou přesnost a rychlost ovládání.

Konzole Xbox One Elite Konzole Xbox One Elite je jediná konzole vybavená pevným diskem s technologií SSHD (Solid State Hybrid Drive). Díky tomu má vyšší výkon a kapacita disku 1 TB bohatě postačuje k uložení vašich oblíbených her, včetně titulů pro Xbox 360.
Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox Elitní bezdrátový ovladač vám umožní plně využít své schopnosti a přizpůsobí se vašemu jedinečnému hernímu stylu. Zažijete naprosto přelomovou úroveň přesnosti, rychlosti a možnosti přizpůsobení, se kterými jste se dosud nesetkali.
Vyšší výkon a lepší ergonomie Můžete vystřídat celou řadu kovových páček a směrových ovladačů, které vám umožní upravit si způsob ovládání a celkovou ergonomii na míru. Páčky různých tvarů a velikostí vám umožní nalézt konfigurace, které zpřesní a zrychlí ovládání hry a prodlouží váš dosah.
Kontrola, kombinace a jistota Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox je vybaven čtyřmi pozicemi pro vyměnitelné řadicí páky. Zvolte řadicí páky, které připojíte (všechny, nebo jen některé), a nakonfigurujte si ovladač tak, aby vám co nejlépe vyhovoval.
Díky pojistkám jemných spouští můžete pálit rychleji Po odjištění jemných spouští můžete střílet rychleji a ušetřit tak při každém stisknutí spouště drahocenný čas. Jediná konzole se zabudovaným diskem SSHD Technologie SSHD optimalizuje výkon tím, že data ukládá do nejrychlejší části pevného disku, tedy do oddílu s pamětí typu flash. To umožňuje rychlejší načítání dat než u standardních pevných disků, takže se do hry dostanete rychleji.
Obsah balení Konzole Xbox One s 1TB pevným diskem SSHD Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox se sadou 4 řadicích pák, 6 páček, 2 směrových ovladačů a kabel USB Pouzdro pro přenášení elitního bezdrátového ovladače pro Xbox HDMI kabel Napájecí adaptér 14denní zkušební LIVE členství


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k XBOX One konzole 1TB (SSHD) Elite
Diskuze k produktu: xbox-one-1tb-elite není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.