vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

XBOX ONE - Chatpad - klávesnice k ovladači (anglická)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
756 Kč s DPH

625 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5F7-00003
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 24 měsíců
XBOX ONE - Chatpad - klávesnice k ovladači (anglická)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jednoduché posílání zpráv a hledání

*Díky klávesnici pro Xbox můžete napsat zprávu přátelům, zadat kód nebo najít aplikaci během několika sekund. Rychle přejděte do aplikací pomocí dvou programovatelných kláves. Klávesnici pro Xbox lze připojit k bezdrátovému ovladači pro Xbox One a mít tak podsvícenou klávesnici a ovládání hlasitosti headsetu na dosah ruky. Obsahuje také chatovací headset s 3,5mm konektorem, který můžete zapojit přímo do klávesnice. Klávesnice funguje s konzolí Xbox One a počítači se systémem Windows 10.*

Funkce

*Kompletní klávesnice QWERTY
*Podsvícené klávesy
*Ovládání hlasitosti na dosah ruky
*Obsahuje chatovací headset


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k XBOX ONE - Chatpad - klávesnice k ovladači (anglická)
Diskuze k produktu: xbox-one-chatpad-klavesnice-k-ovladaci-anglicka-novinka-311 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.