vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xerox TONER WASTE CARTRIDGE 4595

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1500 Kč s DPH

1240 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Spotřebák pro laser/LED tisk, tonery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 008R13036
Výrobce: XEROX
Záruka: 6 měsíců
Xerox TONER WASTE CARTRIDGE 4595
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Xerox TONER WASTE CARTRIDGE 008R13036

Kompatibilní produkty:
Xerox 4112/4127™ EPS,
4110™ Copier/Printer,
Xerox 4112/4127 C/P,
Xerox 4595

Díky mnohaleté tradici disponuje společnost Xerox portfoliem zařízení a šíří služeb, které jsou schopny pokrýt požadavky všech typů zákazníků - od domácího uživatele, přes velké podniky až po reprografická studia. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, životností a přijatelnou cenou.

Důvody proč používat originální příslušenství jsou již klasické jako u ostatních výrobců, zachování záruky na zařízení, prodloužení životnosti a udržení standardně vysoké kvality výtisků.

Xerox TONER WASTE CARTRIDGE for Xerox 4112/4127 EPS is specially formulated and tested to provide the best image quality and most reliable printing you can count on page after page. Xerox Genuine Supplies and Xerox equipment are made for each other. Accept no imitations.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xerox TONER WASTE CARTRIDGE 4595
Diskuze k produktu: xerox-toner-waste-cartridge-4595 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.