vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xerox WC6605DN, Laser A4, Ethernet, Duplex, DADF

Kalkulačka splátek CETELEM
22012 Kč s DPH

18192 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 6605V_DN
Výrobce: XEROX
Váha: 33
Záruka: 24 měsíců
Xerox WC6605DN, Laser A4, Ethernet, Duplex, DADF
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Xerox WorkCentre 6605V_DN Rychlá barevná tiskárna XEROX WorkCentre 6605V_DN poskytuje kromě automatického duplexního tisku také služby skenování a kopírování s komfortním oboustranným podavačem. Je ideální pro všechny jednotlivce i firmy, kteří ocení možnost rychlého tisku a další vlastnosti, které tuto tiskárnu předurčují pro velmi častý a intenzivní tisk dokumentů. Hledáte-li výkonnou, přesto cenově dostupnou multifunkční laserovou tiskárnu pro tisk větších objemů dokumentů, XEROX WorkCentre 6605V_DN je jistě tou správnou volbou. Barevný disples s dotikovým ovládáním Potěší také přední USB konektor pro přímý tisk či skenování bez potřeby počítače. Poskytuje rozšířené rozlišení 1200 x 1200 dpi a zvládne vytisknout až 35 stran za minutu barevně i černobíle. Hlavní zásobník spolu s víceúčelovým má kapacitu 700 listů - výstupní pak pojme 250 listů. První stránku vám tiskárna poskytne již po 9 sekundách. Tiskárna s uživatelem komunikuje pomocí barevného displeje s dotykovým ovládáním, takže vždy dojdete rychle k cíli. Pro připojení k počítači slouží rozhraní USB 2.0. Pro více uživatelů je dostupná přes síť. Technická specifikace Typická spotřeba v zapnutém tavu: 560 W Typická spotřeba ve Standy-by: 72 W Technologie tisku: Laser. barevná Rozhraní tiskárny: USB, LAN Funkce: Kopírování a skenování, Automatický oboustranný tisk (duplex), Fax, Lze dokoupit podavač Funkce skeneru: Automatický podavač, Oboustranný automatický podavač (DADF) Tiskové parametry Maximální tiskové rozlišení: 600 DPI Vstupní zásobník: 700 ks Výstupní zásobník: 250 ks Rychlosti tisku barevně: 35 str./min Doba tisku první strany (čb tisk): 9 s


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xerox WC6605DN, Laser A4, Ethernet, Duplex, DADF
Diskuze k produktu: xerox-wc6605vdn-hiq-leda4dadf není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.