vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xerox WorkCentre 6027NI, Color MFP,USB, Wi-fi, LAN

Kalkulačka splátek CETELEM
8936 Kč s DPH

7385 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 6027V_NI
Výrobce: XEROX
Váha: 16,9
Záruka: 24 měsíců
Xerox WorkCentre 6027NI, Color MFP,USB, Wi-fi, LAN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Skvělé výsledky Cenově dostupná multifunkční barevná laserová tiskárna WorkCentre 6027 je tvořena kombinací několika kancelářských zařízení v jednom a přitom nezabírá cenný prostor v kanceláři. Velká 4,3palcová obrazovka s intuitivním uživatelským rozhraním zpříjemní i ty nejsložitější úkoly. Snadno a rychle S pomocí skeneru si snadno a rychle převedete papírové podklady do podoby barevných nebo černobílých elektronických dokumentů. Ty si můžete uložit do síťového umístění nebo rovnou odeslat e-mailem. Mezi funkce, které usnadňují kopírování, patří: zesvětlení nebo ztmavení obrazu, automatické potlačení pozadí, kopírování průkazů totožnosti a mnoho dalších. Díky USB portu, který je umístěn na čelní straně můžete tisknout z jakéhokoliv standardního paměťového zařízení USB nebo do něj ukládat naskenované soubory. Tiskněte odkudkoli K síti se můžete připojit pomocí vestavěného rozhraní Wi-Fi s funkcí nastavení v jednom kroku. Stačí stisknout tlačítko na tiskárně a poté tlačítko na směrovači sítě Wi-Fi a můžete tisknout odkudkoli. Ke standardní i multifunkční tiskárně se můžete nyní připojit z mobilního telefonu, tabletu nebo přenosného počítače, aniž by bylo nutné vytvářet bezdrátovou síť. Technická specifikace Typická spotřeba v zapnutém tavu: 45 W Typická spotřeba ve Standy-by: 3,5 W Technologie tisku: Laser. barevná Rozhraní tiskárny: Wi-Fi b/g/n, Wi-Fi Direct, USB 2.0, Ethernet 10/100Base-TX Tiskové parametry Maximální tiskové rozlišení: 2 400 DPI Vstupní zásobník: 150 ks Výstupní zásobník: 100 ks Rychlosti tisku barevně: 18 str./min Doba tisku první strany (čb tisk): 12 s


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xerox WorkCentre 6027NI, Color MFP,USB, Wi-fi, LAN
Diskuze k produktu: xerox-workcentre-6027ni-color-mfpusb-wifi-lan není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.