vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xiaomi Mini Wi-Fi a/b/g/n USB dongle, White

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
367 Kč s DPH

303 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Xiaomi
Záruka: 24 měsíců
Xiaomi Mini Wi-Fi a/b/g/n USB dongle, White
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technická podpora na emailu jiriroubalik@gmail.com nebo tel. 774060215.

Xiaomi portable WiFi can create free WiFi network, only need to insert it to the computer or laptop which has access to the Internet then a WiFi network will be created automatically. And only need to put your mobile phone, PAD and other mobile devices to connect with this WiFi network then you don’t need to worry about your traffic to exceed bid no matter view the web, watch video, or listen to music.

Size 44.5 x 18 x 8.4mm
Weight 6g
Data interface USB2.0
Executive standard D/T 1096-2001,IEEE802.11a/b/g/n wireless protocol

Společnost Xiaomy přináší velmi malý a snadno kompaktní adaptér, který se umisťuje do USB rozhraní. Tento malý pomocník umožňuje velmi efektivně sdílet internetové připojení s přáteli. Stačí ho pouze umístit do USB portu počítačové stanice či notebooku a nainstalovat příslušný software.

Poté už jen stačí vytvořit jméno sítě a příslušné heslo a sdílení internetu na další notebooky, chytré telefony, nebo tablety může začít. Zakoupením tohoto výrobku získáte praktický nástroj pro podělení se o internetové připojení se sourozencem, rodiči, nebo kamarády na koleji.

Patří taky mezi oblíbené prostředky, jak získat připojení k WiFi síti například v počítačových učebnách, kde máte většinou k dispozici pouze kabelové připojení k počítači.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xiaomi Mini Wi-Fi a/b/g/n USB dongle, White
Diskuze k produktu: xiaomi-mini-wifi-a-b-g-n-usb-dongle-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.