vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

X-POS AIO PR/T88

Kalkulačka splátek CETELEM
41214 Kč s DPH

34061 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: X-POS
Záruka: 24 měsíců
X-POS AIO PR/T88
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Set pokladního AIO a pokladní tiskárny obsahuje: Pokladní PC terminál Toshiba TCxWave s procesorem Intel Celeron J1900, 2 GB RAM a 32 GB SSD. Součástí je 15" LCD displej s rozlišením 1024x768 a dotykovou plochou s kapacitním senzorem. Nainstalován je operační systém WINDOWS 10. Zařízení je v elegantním šasi s bezrámečkovým provedením displeje. Připojení přes RJ45 GigabitLAN. (3x USB2.0, 1x USB3.0, 1x 24V Power USB, 2x seriový port). EPSON TM-T88 pokladní termotiskárnu s rychlostí tisku 300 mm/s a připojením pomoci USB + RS232 se zvýšenou životností.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k X-POS AIO PR/T88
Diskuze k produktu: xpos-aio-pr-t88 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.