vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

YBK 0700BK Pouzdro s klávesnicí   YENKEE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
289 Kč s DPH

239 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: YENKEE
Váha: 0,339
YBK 0700BK Pouzdro s klávesnicí   YENKEE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální ochranné pouzdro s QWERTY klávesnicí a stojanem pro 7" tablety. Inovativní způsob uchycení tabletu za horní rohy zaručuje jeho bezpečné přenášení a zabraňuje vypadávání tabletu z pouzdra do strany. Uzávěr pouzdra a výklopná nožička jsou magnetické a posouvací rohové úchyty umožňují rychlé vložení či vyjímání tabletu z pouzdra. Součástí balení je redukce z microUSB na miniUSB. Klávesnice je kompatibilní s většinou běžně prodávaných tabletů vybavených konektorem USB HOST / USB OTG (On-The-Go).

Rozměry pouzdra: 145 x 230 x 30 mm
Klávesnice: US rozložení kláves
Materiál: kvalitní umělá kůže
Barva pouzdra: černá
Rozhraní: USB (mini/micro) 5VDC/50mA


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k YBK 0700BK Pouzdro s klávesnicí   YENKEE
Diskuze k produktu: ybk-0700bk-pouzdro-s-klavesnici-yenkee není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.