vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Yeastar MyPBX U200,U300+ licence pro autom. nahrávání hovorů

Kalkulačka splátek CETELEM
4795 Kč s DPH

3963 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
IP telefonie / VOIP produkty drát nebo IP telefonie / VOIP produkty
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SL0015
Výrobce: YEASTAR
Záruka: 24 měsíců
Yeastar MyPBX U200,U300+ licence pro autom. nahrávání hovorů
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Software pro nahrávání hovorů.

Licence automatického nahrávání hovorů funguje jako add-on modulu pro ústřednu MyPBX U200/U300. Uživatelé si pro aktivaci koupí licenční klíč, který je vázaný se sériovým číslem a MAC adresou zakoupené ústředny (tyto údaje jsou k dispozici na spodním štítku ústředny MyPBX). Všechny nahrané soubory jsou ukládány ve zvukovém formátu .wav na externí USB zařízení - USB disk nebo externí pevný disk, připojený pomocí USB rozhraní.

Jakmile si licenci aktivujete v MyPBX ústředně, není možné licenci zrušit. Upgradem firmwaru není licence dotčena. Add-on modul Automatické nahrávání hovorů je možné zakázat přes webové rozhraní ústředny.

Je-li USB zařízení využito na 95 %, bude systém automaticky odstraňovat staré nahrávky chronologickým způsobem, až do 85 % využití připojeného média.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Yeastar MyPBX U200,U300+ licence pro autom. nahrávání hovorů
Diskuze k produktu: yeastar-mypbx-u200u300-licence-nahravani-hovoru není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.