vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

YMCKO pro ZXP Series 8 (potisk cca 625 karet)

Kalkulačka splátek CETELEM
4020 Kč s DPH

3322 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 800012-445
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 6 měsíců
YMCKO pro ZXP Series 8 (potisk cca 625 karet)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
4 panelová barvící páska Zebra pro retransferové tiskárny Zebra ZXP8 pro 625 výtisků. Pro plnou funkčnost je potřeba retransfer film Zebra!

Polychromatické barvící pásky (vícebarevné, plnobarevné)
Pro barevný tisk jsou používány barvící pásky složené zněkolika barevných segmentů, jejichž soutiskem-"smícháním" je dosaženo plnobarevného tisku. Při tisku barevných odstínů je použit princip termosublimace. Při termosublimaci je barvivo z pásky zahříváno tiskovou hlavou na různou teplotu (teplota určuje sytost barvy). Barvivo sublimuje a v plynném stavu proniká do mikropórů na povrchu PVC karty. Jiné plastové materiály nemají porézní strukturu a proto je nelze potisknout běžnou termosublimací. Nabízíme více typů barvících pásek, některé z nich obsahují základní ochrannou vrstvu (O- Overlay), některé obsahují pigment viditelný pouze v UV spektru.

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k YMCKO pro ZXP Series 8 (potisk cca 625 karet)
Diskuze k produktu: ymcko-pro-zxp-series-8-potisk-cca-625-karet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.