vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Začínáme s vlastivědou - počátky dějin mé vlasti

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
180 Kč s DPH

149 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Výuka nebo cena 100,1-300
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Terasoft
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Začínáme s vlastivědou - počátky dějin mé vlasti je multimediální interaktivní program pro zábavnou výuku vlastivědy a dějepisu.

Celkovou atmosféru celého produktu podtrhují oblíbené ilustrace Jiřího Petráčka a nádherné animace Ladislava Cabicara. Bohatý fotografický materiál zase dětem přibližuje významné archeologické nálezy a dochované pamětihodnosti. Všechny texty jsou kvalitně namluveny.

Po spuštění se před námi otevře divadelní jeviště s oponou, na němž klimbá pan král. Klikneme-li na něj, dostaneme se do výukové části, která v 15 tématech na 329 obrazovkách děti poutavou formou seznamuje s dějinami naší vlasti od pravěku do doby císaře Rudolfa II.

Vybereme-li si v hlavním menu postavu písaře, dostaneme se do testové části, kde čekají na děti nejrůznější úkoly. Připraveny jsou pro ně např. doplňovačky, zahrají si na archeology, vydají se po stopách praotce Čecha a naučí se pracovat s časovou přímkou a mapami.

Pod usínajícím panem králem nás postava šaška přenese do části věnované hrám. Hry zavedou děti např. do vesnice lovců mamutů, je pro ně připraveno pozvání na hostinu, zavítají na středověký hrad, ocitnou se uprostřed husitské bitvy a závěrem se podívají do alchymistické dílny na dvoře Rudolfa II.

A nakonec postava přísného rádce otevře dětem bohatě ilustrovanou encyklopedickou část. Celý titul doplňují pracovní listy a 3 sady karet k vytisknutí.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Začínáme s vlastivědou - počátky dějin mé vlasti
Diskuze k produktu: zaciname-s-vlastivedou-pocatky-dejin-me-vlasti není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.