vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zahradní gril Bravo B-4213

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
759 Kč s DPH

627 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: Bravo
Zahradní gril Bravo B-4213
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jedná se o zahradní gril s možností plynulé regulace teploty, díky které si nastavíte intenzitu ohřevu, která právě vám v danou chvíli vyhovuje. Nastavená intenzita ohřevu je hlídána termostatem. Součástí grilu je odnímatelný stojanový podstavec s úložným prostorem pro vaše další příslušenství. V případě potřeby je možnost odejmout i pochromovaný grilovací rošt a snadno vyčistit. Součástí je také nádobka na odkapávání. Jako velmi praktické vidím také to, že již nemusíte řešit nákup paliva a ani vás nezaskočí, když se grilování protáhne déle, neboť když jste napojeni na elektřinu, tak již čas pro vás nehraje roli. Dokonce již nemusíte řešit často problematické zatápění.

Odnímatelný stojanový podstavec s úložným prostorem, odnímatelný pochromovaný gril.
Rošt, nádobka na odkapávání, termostat.
Příkon: 2000 W.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zahradní gril Bravo B-4213
Diskuze k produktu: zahradni-gril-bravo-b4213 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.