vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zalman case miditower R1, mATX/ATX, průhledný bok, bez zdroje, USB3.0, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1243 Kč s DPH

1027 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: R1
Výrobce: ZALMAN
Záruka: 24 měsíců
Zalman case miditower R1, mATX/ATX, průhledný bok, bez zd...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Skříňka Zalman R1 nás posouvá k opravdu silnému chladicímu efektu s nízkou hlučností a s možností montáže až 5ti ventilátorů s toho 3 jsou již předinstalovány. Hlavní výhodou je možnost manuálně regulovat rychlost otáček ventilátorů a to do dvou přednastavených rychlostí. Pro maximální stabilitu a účinnost se na zdroj napájení využívá chlazení přímo přes spodní panel. Design je jednoduchý, přední část se nese v tmavém kovovém stylu, boční panel je průhledný využit je akrylátového materiál. Pro zjednodušení přístupu na předním panelu máme k dispozici tlačítko napájení, USB 3.0 a USB 2.0 porty, výstupy na Mic a sluchátka, a resetovací tlačítko. K zabránění vnikání prachu do interiéru nám pomáhá čelní a spodní otvor s filtry. Hluk produkovaný PC je eliminován izolační zvukovou bariérou, která se nachází na vnitřní straně čelního otevíracího panelu. Horní panel je odnímatelný a to hlavně pro ty který potřebují silnější chlazení. Hlavní výhodou je vynikající rozšiřitelnost (HDD, ODD, SSD) a široký prostor na 160mm vysoký chladič CPU, duální chladič vody (který je nainstalován). Možnost nainstalovat vysoce výkonné grafické karty VGA na které je prostor připraven a to do 360mm.Typ:
- ATX Mid Tower Case

Rozměry:
- 192 x 465 x 450 mm

MB:
- Standard ATX / Micro ATX / ITX

Zdroj:
- Standard ATX / ATX 12V

PCI / AGP:
- Kompatibilita karet plná velikost až 360mm

Přídavné sloty:
- 7 sloty

Barva:
- Černá

Pozice:
- 5.25 "External Bay x2
- 3.5 "Internal Bay x4, External Bay x1
- 2.5'' Internal Bay x1

Chlazení
- Komponenty: (ventilátory)
- Vrchní: 2x 120mm Fan Vent (zahrnut)
- Přední: 2x 120mm Fan Vent (LED zahrnut)
- Zadní: 1x 120mm Fan Vent (zahrnut)

I / O Porty:
- 1x Mic
- 1x sluchátka
- 1x USB 3.0
- 2x USB 2.0


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zalman case miditower R1, mATX/ATX, průhledný bok, bez zdroje, USB3.0, černá
Diskuze k produktu: zalman-case-miditower-r1-matx-atx-priehladny-bok-bez-zdroja-usb30-cierna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.