vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zalman CNPS5X Performa chladič na procesor

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
438 Kč s DPH

362 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CNPS5X PERFORMA
Výrobce: ZALMAN
Váha: 0,32
Záruka: 24 měsíců
Zalman CNPS5X Performa chladič na procesor
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zalman CNPS5X Performa Procesorovyacute; chladič ZALMAN CNPS5X Performa poskytuje přes subtilniacute; konstrukci vysoce efektivniacute; chlazeniacute;. Nabiacute;dne měděnou zaacute;kladnu se třemi heat-pipe trubicemi a jemneacute; hliniacute;koveacute; žebrovaacute;niacute;. O rozptylovaacute;niacute; tepla z pasivniacute; čaacute;sti se staraacute; 92 mm ventilaacute;tor s PWM regulaciacute; a moderniacute;mi FSB ložisky. Jeho hlavniacute; přednostiacute; je niacute;zkaacute; hlučnost a zvyacute;scaron;enaacute; živostnost. Chladič je vybaven beznaacute;strojovyacute;m instalačniacute;m klipem a dodaacute;vaacute; se s teplovodivou pastou. Diacute;ky tomu vaacute;m jeho instalace zabere pouze několik maacute;lo okamžiků. Tento chladič je kompatibilniacute; s procesory Ivy Bridge.
Parametry a specifikace:
Kompatibilniacute; patice: Intel: 1155 / 1156 / 775 AMD: FM1 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 / 940 / 939 / 754
Ventilaacute;tor: Rozměr: 92 mm s PWM regulaciacute; Ložiska: FSB (Fluid Shield Bearing) Rychlost: 1 400 ~ 2 800 ot./min. plusmn; 10% Hlučnost: 20 ~ 32 dBA plusmn; 15% Napětiacute;: 12 V
Provedeniacute;: Materiaacute;l: měděnaacute; zaacute;kladna a heat-pipe, hliniacute;koveacute; žebrovaacute;niacute; Počet heatpipe: 3 Rozměry: 127 x 64 x 134 mm (D x Scaron; x V) Hmotnost: 320 g
Přiacute;sluscaron;enstviacute;: Backplate Termaacute;lniacute; pasta Manuaacute;l
http://www.zalman.com/eng/product/Product_Read.php?Idx=450


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zalman CNPS5X Performa chladič na procesor
Diskuze k produktu: zalman-cnps5x-performa-92mm-fan-pwm-3x-heatpipe není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.