vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zalman multimediální klávesnice ZM-K350M

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
333 Kč s DPH

275 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ZM-K350M
Výrobce: ZALMAN
Záruka: 24 měsíců
Zalman multimediální klávesnice ZM-K350M
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Multimediální klávesnice ZALMAN ZM-K350M vám usnadní ovládání vašeho počítače a prokáže dobrou službu každý den. Na první pohled zaujme svým netradčním tvarováním a futuristickým designem. Dalšími devizami jsou laserově vyrobené klávesy a vysoká životnost. Své uplatnění při běžné práci si najde i osmička multimediálních kláves, mezi kterými nechybí email, domů, kalkulačka a další.
Ergonomický design zajišťuje pohodlí i při dlouhém používání a omezuje únavu rukou. Vysoká životnost kláves dosahuje až k 10 milionům stisků. Nastavitelná výška je dalším splněným požadavkem na maximalizaci uživatelského komfortu. K počítači se klávesnice připojuje prostřednictvím USB rozhraní a celkem disponuje 112 klávesami.

Typenbsp;Multimedia Interfacenbsp;USB Key Numbernbsp;112ea Carvingnbsp;Laser Dimensionsnbsp;481 x 182 x 32mm Cable Lengthnbsp;1.45M Weightnbsp;568g Materialnbsp;ABS Key Lifenbsp;10 Million Times
http://www.zalman.com/global/product/Product_Read.php?Idx=596


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zalman multimediální klávesnice ZM-K350M
Diskuze k produktu: zalman-zmk350m-8-hot-keys-multimedialni-klaves není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.