vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP OfficeJet Pro 250 sheet tray

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1440 Kč s DPH

1190 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: A8Z70A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP OfficeJet Pro 250 sheet tray
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vstupní zásobník HP Officejet rozšiřuje kapacitu tiskáren řady HP Officejet Pro 8610 e-All-in-One o dalších 250 listů běžného papíru. Spolupracuje se standardním zásobníkem papíru, a umožňuje tak výrazně zvýšit zásobu papíru.

Funkce
Zvyšte produktivitu řady tiskáren HP Officejet 8610 e-All-in-One se zásobníkem na dalších 250 listů běžného papíru. Bez problémů spolupracuje se standardním zásobníkem, takže získáte skutečně všestranné řešení pro velkokapacitní tisk a kopírování.

Díky větší zásobě papíru ušetříte čas při sledování tiskových úloh.

Šetřete čas a pracujte pohodlně – tiskněte a kopírujte na běžný i speciální papír, aniž byste museli měnit média v zásobníku. Jednoduše vložte běžný papír do zásobníku papíru na 250 listů a hlavičkový dopisní papír, fólie nebo fotografický papír do standardního zásobníku papíru.

Technické údaje

Hmotnost
2,86 kg
Minimální rozměry (Š x H x V)
489,1 x 412,8 x 111,3 mm

Co je obsaženo v krabici
Zásobník na 250 listů papíru

Záruka
Limitovaná jednoletá záruka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP OfficeJet Pro 250 sheet tray
Diskuze k produktu: zasobnik-papiru-na-250-listu-pro-tiskarnu-rady-lj-m451 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.