vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zastřihovač Grundig MC6040, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
513 Kč s DPH

424 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Zastřihovače
Dostupnost: Neznámá
Part no.: GMM3810
Výrobce: GRUNDIG
Váha: 1,7
Zastřihovač Grundig MC6040, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technické detaily
Vzhledem k tomu, každý dělá dobrý střih!

Je ideální ostříhat opravdu věda sama o sobě? Nebo může problém vyřešit poměrně snadno? Odpovědi poskytnuté 6040. MC Jeho vysoce-kvalitní keramické nože je jen jedním z mnoha detailů pro dosažení nejlepších výsledků. Dva teleskopické hřebeny umožňují přesně 21 užitečných absolvoval odstřizích, k dispozici ve 2 mm krocích 2 až 41 mm. Bez hřebene je 1,5 mm. Přesný reklamy a bezpečné uzamčení žacího úrovně kdykoliv dává dobrý pocit. Tento pocit je rovněž opatřena údržba-volný koncept výrobku, schopnost vymýt řezná rychlost a výběr sítě nebo z akumulátoru se 45 minut, po celém světě s napětí. Modrá LED kontrolka nabíjení, kompaktní nabíječka, pohodlné push-tlačítko a pogumované přední aplikace jsou také k zajištění bezpečnosti a maximální pohodlí.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zastřihovač Grundig MC6040, černá
Diskuze k produktu: zastrihovac-grundig-mc6040-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.