vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zebra GC420d,203dpi,EPL,ZPL,USB,Serial,LPT

Kalkulačka splátek CETELEM
7045 Kč s DPH

5822 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GC420-200520-000
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 12 měsíců
Zebra GC420d,203dpi,EPL,ZPL,USB,Serial,LPT
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stolní tiskárna čarového kódu Zebra GC420 Levná, jednoduchá, stolní tiskárna Zebra GC420 s přímým termálním tiskem. Tento výrobce přichází na trh s levnou tiskárnou, která má oproti svým předchůdcům už v základní verzi USB, RS232 a LPT port. Specifikace produktu: – Tiskne maximální rychlostí 102mm/sec., jazyky ZPL a EPL, 203dpi – Tiskne do maximální šířky 104mm – Využití především v kancelářích a obchodech – Vhodná pro malé objemy tisku – Termální tisk, připojení přes Serial, USB a LPT Obsah balení: - Dokumentace a software - Čistící pero - Napájecí zdroj a kabel - USB kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zebra GC420d,203dpi,EPL,ZPL,USB,Serial,LPT
Diskuze k produktu: zebra-gc420d203dpieplzplusbseriallpt není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.