vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ZEBRA GK420d, 203dpi, USB, RS-232, LPT, DT

Kalkulačka splátek CETELEM
7926 Kč s DPH

6550 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GK42-202520-000
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 12 měsíců
ZEBRA GK420d, 203dpi, USB, RS-232, LPT, DT
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stolní tiskárna čarového kódu Zebra GK420 DT Levná, jednoduchá, stolní tiskárna Zebra GK420 s přímým termálním tiskem. Tento výrobce přichází na trh s levnou tiskárnou, která má oproti svým předchůdcům už v základní verzi LPT port. Specifikace produktu: – Tiskne maximální rychlostí 127mm/sec., jazyky ZPL a EPL, 203dpi – Tiskne do maximální šířky 104mm – Využití především v kancelářích a obchodech – Vhodná pro malé objemy tisku – Termální tisk, připojení přes Serial, USB a LPT Obsah balení: - Dokumentace a software - Čistící pero - Napájecí zdroj a kabel - USB kabel Poznámka výrobce: Společnost Zebra Technologies (USA) je dominantním výrobcem vysoce kvalitních tiskáren čárového kódu pro oblast průmyslu, obchodu, logistiky a zdravotnictví


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ZEBRA GK420d, 203dpi, USB, RS-232, LPT, DT
Diskuze k produktu: zebra-gk420d-direct-termal-203dpi-paralel-port není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.