vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zebra GK420t, termotransfer, 203dpi+printserver

Kalkulačka splátek CETELEM
11977 Kč s DPH

9898 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GK42-102220-000
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 12 měsíců
Zebra GK420t, termotransfer, 203dpi+printserver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Levná, jednoduchá, stolní tiskárna Zebra GK420 s termotransferovým tiskem. Tiskárny řady Zebra G nabízejí spolehlivost, odolnost, flexibilnost a především nízké provozní náklady. Díky širokým možnostem připojení je možné je snadno integrovat do Vaší lokální sítě. Specifikace produktu: – Tiskne maximální rychlostí 127mm/sec., jazyky ZPL a EPL, 203dpi – Tiskne do maximální šířky 104mm – Využití především v kancelářích a obchodech – Vhodná pro malé objemy tisku – Termotransférový tisk, připojení přes USB, Printserver 10/100 Obsah balení: - Dokumentace a software - Čistící pero - Napájecí zdroj a kabel - USB kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zebra GK420t, termotransfer, 203dpi+printserver
Diskuze k produktu: zebra-gk420t-termotransfer-203dpiprintserver-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.