vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ZEBRA GT800 TT tiskárna štítků, 203dpi, USB,RS232, čidlo konce etikety

Kalkulačka splátek CETELEM
9925 Kč s DPH

8202 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GT800-100520-100
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 12 měsíců
ZEBRA GT800 TT tiskárna štítků, 203dpi, USB,RS232, čidlo ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Levnaacute;, jednoduchaacute;, stolniacute; tiskaacute;rna Zebra GT800 s termotransferovyacute;m tiskem, kteraacute; rozscaron;iřuje portfolio desktopovyacute;ch tiskaacute;ren, mezi ně patřiacute; takeacute; GK420. Tato tiskaacute;rna naviacute;c umožňuje tisk s pomociacute; delscaron;iacute;ho naacute;vinu paacute;sky (až 300m), ale lze do niacute; použiacute;t stejnyacute; spotřebniacute; materiaacute;l jako do klasickyacute;ch GK420/430. Tiskaacute;rna se dodaacute;vaacute; pouze ve verzi termotransfer. Zebra přichaacute;ziacute; na trh s levnou tiskaacute;rnou, kteraacute; maacute; oproti svyacute;m předchůdcům už v zaacute;kladniacute; verzi LPT port. Tiskaacute;rny řady Zebra G nabiacute;zejiacute; spolehlivost, odolnost, flexibilnost a předevscaron;iacute;m niacute;zkeacute; provozniacute; naacute;klady. Diacute;ky scaron;irokyacute;m možnostem připojeniacute; je možneacute; je snadno integrovat do Vascaron;iacute; lokaacute;lniacute; siacute;tě. Specifikace produktu: ndash; Tiskne maximaacute;lniacute; rychlostiacute; 127mm/sec., jazyky ZPL a EPL, 203dpi ndash; Tiskne do maximaacute;lniacute; scaron;iacute;řky 104mm ndash; Využitiacute; předevscaron;iacute;m v kancelaacute;řiacute;ch a obchodech ndash; Vhodnaacute; pro maleacute; a středniacute; objemy tisku ndash; Termotransfeacute;rovyacute; tisk, připojeniacute; přes Serial, USB, Paralel - Čidlo konce etikety


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ZEBRA GT800 TT tiskárna štítků, 203dpi, USB,RS232, čidlo konce etikety
Diskuze k produktu: zebra-gt800203dpieplzplusbrs232lpt není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.