vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Žehlící prkno Siemens TN 10200 Active Board

Kalkulačka splátek CETELEM
5922 Kč s DPH

4894 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Žehlící prkno Siemens TN 10200 Active Board
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aktivní žehlící prkno TN10200 Siemens umožňuje perfektní výsledky i při mírném žehlení. Žehlící prkno má funkci sací a funikci dmychadla. Zatímco při funkci sání je pára nasávána hluboko do tkání a ja opět odsána, čímž fixuje prádlo, ve funkci dmychadla je vytvořen vzduchový polštář. Chcete-li si ušetřit záda, můžete nastavit až na 100 cm na výšku, aktivní desku v 6 stupních. Hlavní rám je velmi stabilní, k tomu slouží 4 plastové nohy.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Žehlící prkno Siemens TN 10200 Active Board
Diskuze k produktu: zehlici-prkno-siemens-tn-10200-active-board není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.