vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zeiss Batis 2.8/18 E Sony

Kalkulačka splátek CETELEM
43483 Kč s DPH

35936 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 2136-691
Výrobce: Carl Zeiss
Záruka: 23 měsíců
Zeiss Batis 2.8/18 E Sony
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ZEISS Batis 2.8/18 rozšiřuje řadu Batis o super širokoúhlý objektiv. Nový objektiv pro plnoformátové bezzrcadlovky Sony s E-bajonetem, který poskytuje diagonální úhel záběru 99 stupňů je v současné době nejširší full-frame objektiv s autofokusem a pevnou ohniskovou vzdáleností. Nový ZEISS Batis 2.8/18 s inovativním OLED displejem, který ukazuje vzdálenost zaostření a hloubku ostrosti, dělá dojem hlavně díky vysoké kvalitě obrazu napříč celým obrazem. Objektiv má jedenáct členů v deseti skupinách a je založen na konstrukci ZEISS Distagon. Čtyři členy jsou asférické po obou stranách a sedm je vyrobeno ze speciálního typu skla. Systém plovoucích členů umožňuje dosažení konstantně vysokého obrazového výkonu, nezávisle na zaostřené vzdálenosti - od minimální ostřící vzdálenosti až po nekonečno. OLED displej ukazuje vzdálenost zaostření a hloubku ostrosti v závislosti na velikosti snímače, na kterém je objektiv aktuálně nasazen a je dobře čitelý i v horších světelných podmínkách. Rychlý a tichý autofokus s lineárními motory udržuje objekt neustále zaostřen. Pro manuální ostření je objektiv vybaven pogumovaným zaostřovacím prstencem, což znamená, že fotograf má naprostou tvůrčí svobodu, co se týče kompozice záběru. Jedinečný objektiv pro zachycení krajiny, architektury, astrofotografii a působivé interiérové záběry v malých prostorách.
Objektivy ZEISS Batis jsou opatřeny zatěsněním, které chrání přístroj před prachem a vysokou vzdušnou vlhkostí, lze je tedy použít i v náročných klimatických podmínkách. Od roku 2013 používá ZEISS pro nové objektivy příslušející k jedné sérii pojmenování jednotným jménem, což vyjadřuje jejich společnou identitu. Tyto jména byla odvozena z latinských názvů pro ptactvo. Jméno Batis je odvozeno od malého ptáčka, který se vyskytuje v afrických lesích a křovinách. Pro tyto ptáky je typická velká rychlost, skvělé reflexy a velice kontrastní opeření. Metaforicky řečeno totéž platí i o objektivech ZEISS Batis, jejichž rychlý autofokus umožňuje fotografům zachytit senzační záběry bohaté na kontrasty.

Ohnisková vzdálenost: 18mm
Rozsah clony: f/2.8 – f/22
Zaostřovací rozsah: 0,25 m (9.8 ”) – nekonečno
Elementy / Skupiny: 11 / 10
Úhel záběru (diag. / horiz. / vert.): 99° / 90° / 67°
Průměr filtru: 77mm
Průměr obrazového pole: 43,3 mm
Rozměry: 95mm
Průměr zaostřovacího kroužku: 78mm
Hmotnost 330g
Bajonet: Sony E


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zeiss Batis 2.8/18 E Sony
Diskuze k produktu: zeiss-batis-28-18-e-sony není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.