vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ZWCAD 2017 (předplacená verze) + SkiJo nadstavba

Kalkulačka splátek CETELEM
21910 Kč s DPH

18107 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: CADservis s.r.o.
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzální 2D/3D CAD s výbornou kompatibilitou DWG + SkiJo nadstavba velmi výhodně

ZWCAD 2017 je kompatibilní s DWG formátem a maximálně podobný AutoCADu - a to prostředím, souborovým formátem (DWG) i způsobem práce. Má plnou podporou 3D ACIS modelování a programovací prostředí Visual Basic pro Aplikace + LISP

U ZWCADu není povinný předplacený upgrade. To znamená, že licence je Vám dána k užívání na neomezenou dobu). Vy se rozhodnete kdy upgradovat.

Nadstavba SkiJo je jedna z nejrychlejších stavařských aplikací pro ZWCAD, AutoCAD... Je určená pro obecné stavební projektování včetně podpory profesí elektro, vytápění a armování.

Od nadstavby SkiJo můžete očekávať rychlé kreslení 2D projektové dokumentace, kreslení situací, půdorysů, řezů, pohledů, detailů, výpisů, tabulek a legend.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ZWCAD 2017 (předplacená verze) + SkiJo nadstavba
Diskuze k produktu: zwcad-2017-predplacena-verze-skijo-nadstavba není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.